A'dan Z'ye Satın Alma Çözümlerimiz

Kuruluşumuzdan bu yana Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olarak uzman kadromuzun danışmanlığında sahip olduğumuz bilgi birikimi ve geniş tedarik ağı ile müşterilerimize bugünün satın alma zorluklarını fırsata çevirebilecekleri A’ dan Z’ ye satın alma çözümleri sunuyoruz. Satın alma hacminizin %20’sini oluşturduğu halde, vaktinizin %80’ini alan endirekt satın alma hizmetlerinizi yönetiyor ve süreçlerinize değer katıyoruz.
2.000+
NOKTADA HİZMET
20.000+
ÇEŞİT ÜRÜN TEDARİĞİ
500+
KURUMSAL MÜŞTERİ

A'DAN Z'YE SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİMİZ

Günümüzde birçok işletme kendi ana faaliyetlerine odaklanmak ve kaynaklarını daha etkin kullanma amacıyla lojistik, bilgi sistemleri, insan kaynakları gibi konuları uzun yıllardır dış kaynak kullanımı şeklinde temin etmektedir. Benzer şekilde satın alma hizmetlerinin dış kaynak kullanımı ile tedarik edilmesi de işletmelere verimlilik, maliyet avantajı ve sürdürülebilirlik sağlamaktadır.

Satın alma hizmetleri kapsamında stratejik ve operasyonel süreçlerde aşağıda tanımlanan yedi adımın tamamının yönetimini bize devrederek satın alma süreçlerinizde maksimum verimliliğe ulaşabileceğiniz gibi bu adımların bağımsız olarak sunulduğu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Uygulamada talepten ödemeye (source to pay) olarak isimlendirilen yedi adımlı yapı müşterilerimize satın alma süreçlerinde sağladığımız önemli bir iş modelidir.

MASRAF
ANALİZİ

TEDARİKÇİ
YÖNETİMİ

İHALE
VE PAZARLIK

SÖZLEŞME
YÖNETİMİ

SİPARİŞ
VE TEDARİK

HİZMET
DOĞRULAMA

FATURA
VE ÖDEME

Satın Alma Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Sağladığımız satın alma danışmanlığı ile maliyet tasarrufu, süreç verimliliği, alım kategorilerinin standardizasyonu ve riskin merkezi yönetimi gibi avantajlar elde edersiniz. Harcamalarınızın bütünsel analizini gerçekleştirerek fırsat ve önceliklerinizi belirleyebilir; satın alma sürecinin elektronik sistemler üzerinden şeffaflıkla yürütülmesini sağlarsınız. Geniş ve belirlenen standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip tedarikçi firma portföyümüzden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tedarikçi performans takibi ve alım türüne en uygun satın alma yönteminin belirlenmesi ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru kaynaktan, doğru fiyat ve istenilen kalitede ürün ve hizmetin satın alınmasını sağlarsınız. Etkin satın alma sözleşme yönetimi ile olası riskleri minimize ederek satın alınan hizmet ve/veya ürünün yalın, hatasız ve hızlı temin edilmesini, siparişten tedariğe tam entegre süreç yönetimi çözümlerimiz sayesinde garanti altına alırsınız.

İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK ÇÖZÜMLERİMİZ İLE TANIŞIN

Size en uygun satın alma çözümleri ile tanışmak ve bilgi almak için başvuru formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.