Alternatif Satış Çözümleri

İkinci El Satış Hizmetleri

İkinci el satışı talep edilen makine ya da ekipman çeşitliliği ve her makinanın piyasadaki alıcılarının farklılık göstermesi sebebiyle yönetilmesi zor bir hizmettir. Ancak sahip olduğumuz geniş alıcı firma portföyümüz ile müşterilerimizin ikinci el ürün satışlarını gerçekleştirirken sürecin kolaylıkla yönetilmesini sağlayarak müşterilerimize optimum fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

İkinci El Satış Hizmetleri
Hurda Satış Hizmeti

Hurda Satış Hizmeti

Hurda sektörü, diğer sektörlerden farklı olarak değişken piyasa koşullarına göre fiyat ve operasyonun yönetimi dışında sürecin çevre mevzuatlarına uygun olarak yönetilmesini gerektirmektedir. Zer olarak sektördeki fiyat hareketlenmelerini, operasyonel yönetimi ve özellikle son yıllarda sıkça değişen mevzuatları çok yakından takip ederek süreçlerinizi başarıyla yürütmeyi amaçlıyoruz. Çalışmalarımızda ilgili geri kazanım belgesi (tehlikesiz atıklar, elektronik atıklar, ambalaj atıkları…vb.), olmayan firmaları kapsam dışı bırakarak sürecin çevre mevzuatıyla tam uyumlu gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Barter Hizmetleri

Turizm, otomotiv, sigorta, dayanıklı tüketim, bilişim ve benzeri birçok sektörde barter modelini kullanarak para kullanmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerinden Apple ürünlerine, seyahat harcamalarından özel sağlık sigortasına kadar birçok ihtiyacınıza sunduğumuz barter çözümleri ile yanıt bulabilirsiniz. Vadesi gelmemiş alacaklarınızı kullanarak veya liste fiyatlarının altında indirimli ürün ve hizmet almak istediğinizde yine alternatif barter çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunların yanında sunduğumuz barter hizmetleri ile yapılan ticaret hacmi kadar iş garantisi, müşteri hesaplarını bire bir yönetme, talepten faturaya kadar tüm süreci tek yerden takip gibi daha birçok ilave avantaj sağlarsınız.
Barter Hizmetleri