Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmeti

Bahçe bakım ve peyzaj hizmeti; fabrika, ofis, alışveriş merkezleri, hastane, işyeri kampüsleri ve daha birçok işletmede bahçe düzenleme, çiçek satın alma ve çiçek bakımı, peyzaj tasarım, çim bakımı, rulo çim satın alma, bahçe dekorasyonu, bahçe çimlendirme gibi ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetini Tek Firma Üzerinden Yıllık Planlayarak Maliyetinizi Azaltın

Satın alma hizmetleri kapsamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde keşifler yaparak peyzaj ihtiyaçlarını tespit ediyor; peyzaj ve bakım hizmetinde daha büyük ölçekler oluşturarak maliyet avantajı yaratıyoruz. Bahçe bakım hizmeti için gerçekleştireceğimiz ihale sonucunda her türlü tesiste bahçe bakım ve dekorasyon hizmetleri için tek bir yetkili firma ile yıllık sözleşme imzalayarak, her iş için ayrı firma ile yürüteceğiniz sözleşme süreç ve prosedürlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Bahçe bakım hizmeti satın alma sürecinizde Zer iş birliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde bahçe bakım, dekorasyon ve peyzaj tasarım ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.