Çağrı Merkezi Hizmeti

Çağrı merkezi (call center) hizmeti, müşterilerinizden gelen çağrıları karşılama, dış arama, danışmanlık, teknolojik dış kaynak yönetimi, elektronik arşiv ve servis büro hizmetleri gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Kusursuz Çağrı Merkezi Hizmeti İçin Güvenilir Firmalar İle Çalışın

Çağrı merkezi hizmetleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen call center firmalarını tedarikçi havuzumuzda bulundurarak sağladığımız satın alma çözümleri ile müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ediyor; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Müşterilerinize sunacağınız call center hizmeti için yarattığımız satın alma gücü, uzman kadromuzun mevcut bilgi birikimi ve sağlam kontrol mekanizmaları ile beklentilerinize yönelik optimum çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin en değerli markalarının çağrı merkezi hizmeti satın alma süreçlerini yönetirken bu kapsamda sayısız müşteri memnuniyeti ödülüne layık görülmenin gururunu yaşıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Çağrı merkezi hizmeti satın alma sürecinizde Zer iş birliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde çağrı merkezi ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.