Deniz Yolu Konteyner Taşımacılığı Hizmeti

Deniz yolu taşımacılığı satın alma hizmetleri, tüm dünyada çok sayıdaki yükleme noktası ve limandan varış noktası ve limanlara kapıdan kapıya, limandan limana taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır.

Deniz Yolu Konteyner ve Dahili Nakliye Hizmeti Satın Alma Çözümlerimiz Tanışın

Deniz yolu lojistik hizmetleri satın alma çözümlerimizle deniz yolu konteyner taşımacılığı sektöründe dünyanın en güçlü ve lider deniz hatları ile çalışıyor; 62 ülkede 2000’i aşkın noktaya ihracat, ithalat ve transit hacmi ile Türkiye’nin en büyük konteyner hizmeti satın alma hacmini yönetiyoruz. Dünya genelinde acente ağına sahip tedarikçi havuzumuz ile parsiyel deniz yolu taşımalarında da limandan limana ya da kapıdan kapıya hizmet satın alımı yaparken müşterilerimize maliyet avantajı yaratıyoruz.

Deniz yolu konteyner dahili nakliye hizmeti ile de Türkiye’deki tüm limanlardan veya yükleme depolarından limanlara veya boşaltma depolarına komple konteyner ve parsiyel iç taşıma çözümleri sağlıyoruz. Özel seçim kriterleri ile belirlenmiş güçlü tedarikçi portföyümüz ile yılda 75.000 adedi aşan taşıma hacminde, standart konteyner iç taşımalarının yanında Flat Rack ve Open Top konteyner taşıması ve damperli araç taşımacılığı hizmeti de sunuyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Uluslararası deniz yolu taşımacılığı satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, her türlü parsiyel taşımacılık hizmeti, LCL, FCL ihtiyaçlarınızda maliyet avantajı sağlarsınız. Bünyemizde bulundurduğumuz teknoloji, kaynak ve uzman kadromuzun deneyimi sayesinde, 4PL yani dördüncü parti lojistik hizmetlerimiz ve komple taşımacılık ihtiyaçlarınız için sunduğumuz kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimiz ile tedarik zincirinizin baştan sona tasarlanmasını, kurgulanmasını ve yapılan sözleşmelerle sürecin sorunsuz yönetilmesini garanti altına alırsınız.