Forklift ve Depo İçi Ekipman Kiralama, Satın Alma ve Bakım Hizmeti

Forklift ve depo içi ekipman kiralama, satın alma ve bakım hizmeti, fabrika ve depolarda taşıma ya da istifleme amacıyla kullanılan ekipman ihtiyacınıza yönelik sunduğumuz satın alma veya uzun süreli kiralama çözümlerini kapsamaktadır.

Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Ve Full Servis Avantajından Faydalanın

Depo içi ekipman satın alma, kiralama hizmetimizle birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük firmalarının ihtiyaçlarının tedariğini sağlıyor; müşterilerimizin beklentilerini optimum seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımız sayesinde elektrikli forklift, dizel forklift, LPGli forklift, reach truck, turret truck, transpalet, platform yükseltici, çekici gibi her türlü forklift ve depo içi ekipmanlara yönelik ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Alanında uzman kadromuzun müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde yapılan incelemelerle ihtiyaçlarının eksiksiz tespit edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca forklift ve depo içi ekipman satın alma, kiralama hizmeti ile birlikte satış sonrası destek talep eden müşterilerimiz için full servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Forklift ve depo içi ekipman satın alma veya kiralama sürecinizde Zer işbirliği ile, operasyonlarınız için doğru özellik ve kalitede ekipmanların belirlenmesini sağlayarak maliyet tasarrufu elde edersiniz. İş ortaklarımıza verdiğimiz iyileştirme hedefleri ve sözleşmeler ile satın aldığınız hizmeti güvence altına alarak ilave avantajlar yakalarsınız. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek ekipman satın alma ve kiralama sürecinizde iş gücü ve zamandan kazanırsınız.