Fotokopi Makinesi Satın Alma, Kiralama ve Kopya Başı Bakım Hizmeti

Fotokopi makinesi kiralama, satın alma ve kopya başı bakım hizmeti; ofis, fabrika, banka, hastane, tersane ve daha birçok işletmede fotokopi ve yazıcı cihazlarına yönelik satın alma, uzun süreli kiralama ve sonrasında kopya başı bakım gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz çözümleri kapsamaktadır.

Fotokopi Makinesi Çözümlerimiz Sayesinde Maliyet Avantajı Sağlayın

Ülke çapında yaklaşık 5 bin cihazlık MFP (çok fonksiyonlu yazıcı), yazıcı, lazer printer, fotokopi makinesi gibi her türlü kopyalama, yazdırma ve tarama ihtiyacına yönelik fotokopi makineleri parkurunu yönetirken müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ediyor; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Fotokopi makinesi kiralama çözümleri ile şirketinizin ihtiyacı olan cihazları uzun süreli kiralama modeliyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık sabit kira bedelleriyle hiçbir başlangıç maliyeti ödemeden ihtiyacınız olan cihazı kendi iş alanlarınızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda fotokopi makinesi kiralama seçeneği ile fotokopi makinesi satın alma, eskiyen fotokopi makinelerinin ikinci el fotokopi cihazı olarak satışı gibi yatırım ve operasyon giderlerinden kurtulursunuz.

Ücretsiz Toner ve Servis Desteğinden Faydalanın

Satın alma veya kiralama yaptıktan sonra olası cihaz arızalarınız veya sarf malzemelerinizin tükenmesi durumunda satın alınan veya kiralanan fotokopi makineleri için kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Üstelik stoklu çalışma modeli ile cihaz tonerini tükenmeden otomatik olarak sipariş edebilir, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş birliği kapsamında sağlanan kopya başı bakım hizmeti ile kullanıcı hatası hariç bütün servis talebiniz ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Fotokopi makinesi veya yazıcı cihazları satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde fotokopi makinesi veya yazıcı ihtiyaçlarınızda maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürülebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzmanlık kadromuzun desteği ile hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.