Hurda Satış Hizmeti

Hurda satış hizmeti, Türkiye genelindeki sanayi şirketlerimizin fabrikalarından çıkan, tehlikeli atık kapsamı dışındaki tüm hurda malzemelerin (demir, bakır, alüminyum, nikel, paslanmaz çelik, plastik, strafor, hurda makine ekipmanları vb.) yeniden değerlendirilmek veya yeni malzeme üretiminde kullanılmak üzere ilgili kuruluşlara satılması işlemidir. Sürekli işlerin yanı sıra spot olarak yapılması gereken yüksek tonajlı hurda satışlarını da kapsamaktadır. Fabrika sökümlerinden alınarak işlenen ve yeniden kullanılabilir hale getirilen fabrika ve tesis söküm hurdaları da satışı gerçekleştirilen malzemeler arasındadır.

Değişken Piyasa Koşullarında Fiyat Ve Operasyon Yönetimini Bize Bırakın

Hurda sektörü, diğer sektörlerden farklı olarak değişken piyasa koşullarına göre fiyat ve operasyonun yönetimi dışında sürecin çevre mevzuatlarına uygun olarak yönetilmesini gerektirmektedir. Zer olarak sektördeki fiyat hareketlenmelerini, operasyonel yönetimi ve özellikle son yıllarda sıkça değişen mevzuatları çok yakından takip ederek süreçlerinizi başarıyla yürütmeyi amaçlıyoruz. Çalışmalarımızda ilgili geri kazanım belgesi (tehlikesiz atıklar, elektronik atıklar, ambalaj atıkları…vb.), olmayan firmaları kapsam dışı bırakarak sürecin çevre mevzuatıyla tam uyumlu gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Hurda satış işlemlerinizde Zer iş birliği ile her malzemenin doğru fiyatlar ile mevzuata uygun firmalara satıldığından emin olabilirsiniz. Uzmanlığımız doğrultusunda hazırlanan teknik şartname ve fiyatların piyasa koşullarına göre yürütüldüğü uzun süreli sözleşmelerle ilave avantajlar elde edebilirsiniz. Spot satış olarak yapılması gereken yüksek tonajlı hurda satışlarınızı maksimum kar ve minimum risk ile gerçekleştirebilirsiniz.