İşçi Elbiseleri ve İş Güvenliği Ayakkabıları Satın Alma Hizmeti

İşçi kıyafeti ve işçi teçhizatları satın alma hizmeti; mavi yakalı personelin çalışma ortamındaki rahatlığını ve güvenliğini sağlamak amacıyla işçi elbiseleri, işçi ayakkabıları ve iş güvenliği ayakkabıları gibi ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Satın Alma Sürecinizde Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Faydalanın

Türkiye’nin en değerli markalarının işçi kıyafeti ve ayakkabılarının satın alma süreçlerini yönetirken sahip olduğumuz satın alma gücü, uzman kadromuz, mevcut bilgi birikimi ve sağlam kontrol mekanizmaları ile müşterilerimize optimum çözümler sunuyoruz. Uzman kadromuz ile gerektiğinde çalışma ortamınızı ziyaret ederek çalışma ortamınıza en uygun iş elbiseleri, iş ayakkabısı ya da iş güvenliği malzemelerini belirliyoruz. Çalışanlarınızın güvenliği ve iş ortamındaki tüm etkenler düşünülerek iş kıyafetleri, işçi ve iş güvenliği ayakkabıları için müşterilerimizin beklentilerini alternatifli ürünlerle karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte özellikle istediğiniz bir iş kıyafeti modeli varsa özel tasarım yaptırarak göndereceğimiz numuneler ile beğenileriniz doğrultusunda satın alabileceğiniz kıyafet önerileri sunuyoruz. Satın alınan ürünlerin kapı teslim ile tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

İşçi teçhizatları satın alma sürecinizde sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde doğru fiyatları ile uygun koşullarda satın alma yaparak maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle iş gücü ve zamandan kazanırsınız.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak adına satın alımı gerçekleştirilen ürünlerden bazıları:

  • Çelik burunlu iş ayakkabıları
  • Yanmaz iş kıyafetleri
  • Sendikal ayakkabı
  • Isıya dayanıklı iş kıyafetleri
  • Kompozit burunlu iş ayakkabıları
  • Su geçirmez iş kıyafetleri
  • Tulum & Tişört
  • İşçi pantolonu

Bu ürünler haricinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan farklı ürünler için de alternatif çözümlerimiz mevcuttur.