İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Personel Hizmeti

İşçi sağlığı ve iş güvenliği personel hizmeti, işyeri hekimi, hemşire ve iş sağlığı güvenliği uzmanlarının kanunen zorunlu olunan şartlarda ve sürelerde vereceği hizmete yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Güvenilir Firmalar Ve Yönetilebilir Risklerle Çalışın

İşçi sağlığı ve iş güvenliği hizmeti satın alma çözümlerimizle tüm Türkiye'ye hizmet veren tek firma olarak hizmetin satın alınma sürecini yakından takip ediyor; müşterilerimizin hizmeti satın alırken karşılaştığı riskleri minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği personel hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük satın alma hacmini yönetirken müşterilerimize sunduğumuz çözümler ile iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine uygun olacak şekilde iş yeri hekimi, hemşire, isg (iş sağlığı ve güvenliği ) uzmanı personellerinin görevlendirilmesini sağlıyoruz.

Zamanınızı ve Paranızı Boşa Harcamayın

İşçi sağlığı ve iş güvenliği hizmeti satın alma sürecinizde Zer iş birliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde İSG uzmanı ve iş yeri hekimi personel ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.