Kağıt Ambalaj Satın Alma Hizmeti

Kağıt ambalaj satın alma hizmeti, her türlü sektörde oluklu mukavva ve ofset baskılı kutu ihtiyaçlarınızı istediğiniz kalite, ölçü ve spektlerde temin edilmesi hizmetidir.

Satın Alma Sürecinizde Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Faydalanın

Kağıt Ambalaj ürünlerini istediğiniz ölçü ve kalitede satın alırken, alanında uzman kadromuzla kağıt ambalaj sektöründeki gelişmeleri anlık olarak takip ediyor; müşterilerimizi periyodik olarak kağıt ambalaj sektörü hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Oluklu mukavva ve ofset baskılı karton kutu satın alma süreçlerinde, belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımız ile Türkiye’nin her bölgesinde müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Kolileme standartlarına uygun kağıt ambalajların bct testi (karton dayanıklılık testi), patlatma testi, nem ölçüm testi gibi testlerden geçirilmesini, Fefco kutu kodları ve spekt bilgilerine uygun üretilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve sektörel gelişmeler doğrultusunda tarafımızdan yapılan yönlendirmelerle satın alınacak ürünler için gerekli Ar-Ge çalışmalarının yapılmasını sağlıyor; müşterilerimize yeni tasarımlar ve inovatif çözümler sunarak satın alınan ürünlerde maliyet ve kalite avantajları yaratıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak, OMÜD (Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği) değerlerine göre fiyatlarımızı belirlenmiş sabit eskalasyon formülleri ile güncelliyor; piyasa koşullarındaki riskin fiyat üzerindeki etkisini minimum seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Kağıt ambalaj satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, operasyonlarınız için doğru özellik ve kalitede ambalaj malzemesi kullanır ve maliyet tasarrufu sağlarsınız. İş ortaklarımıza verdiğimiz iyileştirme hedefleri ve sözleşmeler ile satın aldığınız ürünün kalitesini güvence altına alarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek oluklu mukavva ve ofset baskılı kutu satın alma sürecinizde iş gücü ve zamandan kazanırsınız.