Kargo ve Kurye Hizmeti

Kargo ve kurye hizmeti; müşterilerimizin parsiyel / yedek parça kargo gönderimi, motorlu / dedike kurye, toplu dağıtım gibi kargo ve kurye ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır.

Uzman Kadromuzun Danışmanlığı İle Satın Alma Sürecinizde Fark Yaratın

Türkiye genelinde yıllık; 1,5 milyon adet kargo gönderisi, yaklaşık 1.500 adet kurye hareketi ve 250 bin adet parsiyel dağıtımın satın alımını yönetiyoruz. Parsiyel yedek parça kargo gönderimi talebinde bulunan müşterilerimiz için komple araç doluluğu sağlanamadığı veya aciliyet gerektiren durumlarda taşıma yapılması, nihai tüketicide kullanılan ürünlere ait (dayanıklı tüketim ve otomotiv) yedek parçaların bayilere ve servislere teslim edilmesi sürecini yönetiyoruz. Motorlu / dedike kurye hizmeti kapsamında metropoller’de müşterilerimizin zaman hassasiyetinin önemli olduğu gönderilerinin normal, ekspres, VIP kurye ve müşteriye özel tahsis edilmiş kurye görevlisinin aracıyla taşınmasını sağlıyoruz. Toplu dağıtım hizmetiyle Türkiye genelindeki müşterilerimizin periyodik olarak gönderdikleri; dergi, broşür, insert, fatura dökümü vb. kişiye özel veya toplu olarak gerçekleştirilen her türlü toplu dağıtım ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Kargo ve kurye taşıma hizmeti satın alırken, alanında uzman kadromuzla sektördeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek güncel bilgiler ve yenilikler hakında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satın alma süreçlerinde, değerlendirme ve denetimlerden geçerek belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip ve güvenilir tedarikçi portföyümüz ile sağladığımız satın alma gücü ve derin bilgi birikimimizden en üst seviyede faydalanırsınız.