Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Satın Alma Hizmeti

Kesintisiz güç kaynağı satın alma hizmeti, ofis ve işletmelerde line interactive UPS veya online (uzaktan kontrol özellikli) UPS ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır.

Satın Alma Sürecinizde Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Faydalanın

Türkiye’nin her bölgesine sağladığımız UPS satın alma hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini optimum seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. İstediğiniz özellik ve kalitede kesintisiz güç kaynağı satın alırken alanında uzman kadromuzla sektördeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek müşterilerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımız ile müşterilerimizin enerji kaynağı tedariğini sağlıyor; müşterilerimizin talepleri ve sektörel gelişmeler doğrultusunda tarafımızdan yapılan yönlendirmelerle satın alınan ürünlerde maliyet ve kalite avantajları sağlıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Kesintisiz güç kaynağı satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, işletme ve ofisleriniz için doğru özellik ve kalitede UPS kullanarak maliyet tasarrufu sağlarsınız. İş ortaklarımıza verdiğimiz iyileştirme hedefleri ve sözleşmeler ile satın aldığınız hizmeti güvence altına alarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek satın alma sürecinizde iş gücü ve zamandan kazanırsınız.