Müşterilerimiz

“Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın önde gelen stratejik satın alma ve verimlilik merkezi olma” vizyonundan hareketle, kuruluşumuzdan bu yana 1000’i aşkın müşterimizin satın alma süreçlerini yönetirken sunduğumuz çözümler sayesinde satın alma süreçlerinde verimlilik yaratmayı, süreçlerinde karşılaşabilecekleri riskleri minimize etmeyi ve satın alımlarında maliyet tasarrufu yaratmayı amaçlıyoruz.
2.000+
NOKTADA HİZMET
20.000+
ÇEŞİT ÜRÜN TEDARİĞİ
500+
KURUMSAL MÜŞTERİ

Satın Alma Yönetimi Çözümlerimiz

Satınalma Dış Kaynak Yönetimi

Binlerce onaylı tedarikçiden, doğru fiyat ile kaliteli ürün ve hizmet alın.

E-Ticaret Çözümlerimiz

4.000’den fazla müşteri ve 6.000'den fazla ürün çeşidi içeren gücümüze siz de katılın.

Satın Alma Teknoloji Çözümlerimiz

Küresel ve bölgesel pazar gücümüzle zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayın.

Müşterilerimizin Gözünden Zer

"Tüpraş’ın Koç Topluluğuna katılması ile beraber başlayan tüm çalışmalar aslında her geçen gün sinerjiye dönüşüyor. Zer ile işbirliğimiz elbette bunun en güzel örneklerinden biri. Özellikle son yıllarda, Tüpraş ve Zer’in SAP sistemlerinin entegre hale gelmesi ve Zer’de Tüpraş için çalışan arkadaşlarımızın Rafinerilerimizi daha yakından tanımasıyla bu işbirliği derinleşti. Önümüzdeki dönemde de Tüpraş olarak Zer’den özellikle online kataloglar ve periyodik zamanlı işlerimizde zamanında sevkiyatlar ile pekiştirilmiş artan hacimler ile çalışmayı hedefliyoruz."

Göksel Baydar

Tüpraş Sözleşme ve Satınalma Direktörü

"E-ihale sistemi, sağladığı maddi kazancın dışında, özellikle çok tedarikçili, çok kalemli, komplike işlerimizde bize yüksek bir hız kazandırıyor. İki haftalık işi 1-2 saate indirgeyebiliyoruz. Bu bizim için çok önemli bir katmadeğer. Tek tuşla rapor alıp, analiz ederek doğruca sonuca ulaşabiliyoruz"

Kutay Demirören

Enka Construction Traffic & Logistics Manager

Müşteri Portalları

Bayi Portalları
zerolcer.koczer.com
ZerÇözüm
zercozum.koczer.com