Muhaberat, Servis Elemanı ve Kurye Personeli Hizmeti

Destek personeli sağlama hizmeti, müşterilerimizin temizlik hizmeti dışında kalan ve iş gücü gerektiren hamal, muhaberat, kurye ve servis elemanı gibi destek hizmetleri gerçekleştiren personel ihtiyaçlarına yönelik hizmet satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Kusursuz Hizmet için Güvenilir Firmalar ve Yönetilebilir Risklerle Çalışın

Kalabalık bir taşeron kadrosunu yönetirken yarattığımız satın alma çözümleri ile öncelikli olarak iş hukuku mevzuatı doğrultusunda müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ederek müşterilerimizin risklerini minimuma indirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz, mevcut bilgi birikimi ve sağlam kontrol mekanizmaları ile müşterilerimize kurye, hamal, muhaberat ve servis personeli ihtiyaçları için optimum çözümler sunuyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Destek personel hizmeti satın alma sürecinizde iş birliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde destek personeli ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.