Özel Güvenlik Hizmeti

Özel güvenlik hizmeti; genel müdürlük, fabrika, işletme, otel, eğitim kurumları, marina, banka ve daha birçok lokasyonda içeride ya da dışarıda, silahlı veya silahsız güvenlik personeli ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Kusursuz Güvenlik Hizmeti İçin Güvenilir Firmalar İle Çalışın

Özel güvenlik hizmeti sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarını tedarikçi havuzumuzda bulundurarak sahip olduğumuz satın alma gücü ve uzman kadromuzun bilgi birikimi ile müşterilerimize optimum çözümler sunmayı ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin güvenlik hizmeti satın alma talebine istinaden, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine yönelik kanuna uygun çalışan güvenlik şirketleri ile özel güvenlik kanununa uygun güvenlik hizmetlerinin satın alması gerçekleştirilerek yerinde yapılan keşifler ile müşteri ihtiyaçlarının eksiksiz tespit edilmesini sağlıyoruz. Özel güvenlik görevlisi, silahsız veya silahlı güvenlik gibi her türlü ihtiyacınızda sektörün en önemli güvenlik şirketleri ile Türkiye’nin her yerine hizmet sunuyoruz.

Özel Güvenlik Hizmeti Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Özel güvenlik hizmeti satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde güvenlik ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürülebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.