Post Prodüksiyon Satın Alma Danışmanlığı

Post Prodüksiyon satın alma danışmanlığı hizmeti, Zer'in Koç Grubu şirketlerine pazarlama projeleri faaliyetleri kapsamında sunduğu ve reklam harcamalarının odak noktasında yer alan ortak bir satın alma hizmetidir. Reklam filmi yapım süreci, çekim öncesi (pre-production), çekim ve çekim sonrası (post-production) olmak üzere üç ana etapta oluşur. Reklam filmi çekilirken başlayan ve filmde çekilen sahnelerin belirli bir kurguya göre sıralandığı ve filme son halinin verildiği aşama ‘’Post Prodüksiyon’’ olarak adlandırılmaktadır.

Merkezi Satın Alma Çözümlerimiz ve Süreç Yönetimi Hizmetlerimiz İle Zaman Kazanın

2015 yılı itibarıyla merkezileştirdiğimiz post prodüksiyon satın alma danışmanlığı hizmetimizle müşterilerimize beklentileri doğrultusunda optimum çözümlerin üretilmesini hedefliyoruz. Merkezi satın alma sürecine geçilmesiyle birlikte ajans ve yapım şirketleri üzerinden yürüyen post prodüksiyon satın alma sürecini baştan sona yöneterek prodüksiyon bütçelerini post kaleminden bağımsız olarak müşterilerimize sunuyoruz. Üretilecek projeler için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda gerekli yetkinliklere sahip ajansları belirleyerek elektronik ihale yöntemiyle satın alımları gerçekleştiriyor; özel fiyatlandırmalarla grup şirketlerinin çekilecek reklam filmlerine ve masaüstü çalışmalara ait post hizmetini anlaşmalı olarak temin ediyoruz. Bu sayede post prodüksiyon hizmeti satın alma çözümlerimiz ile adam/saat bazlı maliyetlerinizde tasarruf sağlayarak tüm maliyet kalemlerini sorgulanabilir, denetlenebilir kılıyoruz.

Grup Satın Alma Gücünden Faydalanarak Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Post prodüksiyon hizmetleri satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile ajans komisyonlarından arındırılmış satın alma fiyatları, yıllık anlaşma üzerinden özel indirim oranları, markaya özel post prodüksiyon temsilcileri, tek merkezden denetleme, raporlama ve değerlendirme ve arşivleme (online library) çözümlerimiz sayesinde ilave avantajlar elde edersiniz.