Uluslararası Demir Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Uluslararası demir yolu taşımacılığı satın alma hizmeti, müşterilerimizin ithalat, ihracat ve transit taşıma ihtiyaçlarına yönelik demir yolu satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır. Yük özellikleri doğrultusunda yoğunluk 45HC olmak üzere tüm konteyner tipleri ya da konvansiyonel vagonlar ile uluslararası demir yolu taşımaları gerçekleştirilmektedir.

Demiryolu İşletmeciliği Organizatör Yetki Belgesi Sahipliği Gücünü Yaşayın

19 Ağustos 2016’da Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik ile ulusal demiryolu altyapı ağı üzerinde demiryolu taşımacılık faaliyetlerinde bulunacak tüzel kişilerin, bu faaliyetleri düzenlemeleri için almaları gereken yetki belgeleri belirlenmişti.

Aldığı organizatör yetki belgesi ile şirketimiz hem yurtiçi hem de yurtdışı demiryolu taşımacılığında organizatör olarak yetkili sıfatı ile hizmet vermektedir.

Hedefimiz, yakın gelecekte stratejik önemi artacak olan ve giderek gelişen Demiryolu Taşımacılığı hakkındaki bilgi birikim ve deneyimlerimizi tüm paydaşlarımıza aktararak, aynı zamanda karayollarında karbon salınımını azaltmayı sağlamaktır.

Uzman Kadromuzun Danışmanlığı İle Satın Alma Sürecinizde Fark Yaratın

Uluslararası demir yolu taşıma hizmeti satın alırken, alanında uzman kadromuzla uluslararası demir yolu taşımacılığı sektöründeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek müşterilerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Satın alma süreçlerinde, değerlendirme ve denetimlerden geçerek belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip ve güvenilir tedarikçi portföyümüz ile müşterilerimizin, sağladığımız satın alma gücü ve derin bilgi birikimimizden en üst seviyede faydalanmalarını hedefliyoruz. Demir yolu ile ulaşabildiğimiz tüm noktalara hizmet sunarken uzun vadeli müşteri – tedarikçi ilişkilerinin kurulmasına olanak tanıyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Uluslararası demir yolu taşımacılığı satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınızda maliyet avantajı sağlarsınız. Taşımacılık ihtiyaçlarınız için sunduğumuz kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimiz ile tedarik zincirinizin baştan sona tasarlanmasını, kurgulanmasını ve yapılan sözleşmelerle sürecin sorunsuz yönetilmesini garanti altına alırsınız.