Uluslararası Hava Yolu Taşımacılığı Hizmetleri

Uluslararası hava yolu taşımacılığı satın alma hizmeti, müşterilerimizin komple ve parsiyel yük, paket ve dokümanların ithalat, ihracat ve ekspres taşıma ihtiyaçlarına yönelik satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır. Hava yolu taşımacılığı, nakliye sektöründe birim ağırlık başına taşımacılığın en yüksek maliyetle yapıldığı taşıma modeli olmasına rağmen günümüzde var olan uluslararası rekabet bu nakliye modelinin gelişmesini hızlandırmaktadır. Aynı zamanda modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı, şirketlerin nakliye ihtiyaçlarında hava yolu kargo taşımacılığının yaygın bir biçimde yapılmasına olanak tanımaktadır.

Size Özel Çözümlerimiz İle Satın Aldığınız Hizmetin Kalitesini Güvence Altına Alın

Uluslararası hava yolu taşımacılık hizmetleri satın alma çözümlerimiz ile uluslararası hava yolu taşımacılığında kullanılan oldukça hızlı kargo veya charter uçakları sayesinde kargo taşımacılığının en kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin hava yolu kargo taşımacılığında kapıdan kapıya kargo, ağır kargo, ekspres servis ve multimodel taşıma ile gerçekleştirilen lojistik hizmeti talepleri doğrultusunda tedarikçi seçimimizde hizmet hızının ve kalitesinin en üst seviyede tutulmasını amaçlıyoruz.

Uluslararası taşımalarda dünya genelinde yıllık 65 bin adet hareket gerçekleştirirken ithalat ve ihracat kapsamındaki gümrüklü gönderilerin yönetildiği uluslararası hava yolu taşımaları ve süre kısıtı olan ve gümrüğe tabi tutulmayan gönderilerin yönetildiği uluslararası express hava yolu taşımaları olarak iki farklı kategoride hizmet modelinin satın alımını gerçekleştiriyoruz. Geniş bir hizmet coğrafyasına hakim uzman kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlayarak taleplerinizi doğru satın alma yöntemleriyle birleştirilerek müşterilerimize katma değer yaratıyoruz. Geniş bir tedarikçi havuzunu yönetirken aynı zamanda sektör dinamiklerini sizler için takip ediyor ve bilgi ve uzmanlığımızın katkısıyla müşterilerimizi periyodik olarak sektörel gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Ölçek Ekonomisinden ve Tüm Türkiye’ye Yayılmış İletişim Ağımızdan Faydalanın

Hava yolu taşımacılığı satın alma hizmetleri için Zer’i tercih ettiğinizde Türkiye’de ve dünyada iletişim ağı en iyi servis sağlayıcılar ile %100 coğrafi yayılım elde etmiş olursunuz. Çalışmakta olduğumuz lojistik firmalarının, aldıkları yükleri bir araya getirerek konsolide kargo şeklinde, hacim ve ağırlık bakımından en hesaplı ve rekabetçi şartlarda taşımalarını sağlayarak yarattığımız maliyet avantajından faydalanırsınız. Satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, hizmetin sürdürülebilirliğini garanti altına alırken alternatif çözüm modelleri ile tanışarak ortak proje fırsatlarını takip etme şansı yakalarsınız.