Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Uluslararası kara yolu taşımacılığı satın alma hizmeti, müşterilerimizin komple ve parsiyel yükler için ithalat, ihracat ve transit kara yolu taşımacılığı ihtiyaçlarına yönelik satın alma çözümlerimizi ve müşterilerimizin mevcut lojistik ağlarının analiz ve optimizasyonunu sağlayan 4PL hizmetlerini kapsamaktadır.

Uzman Kadromuzun Danışmanlığı İle Satın Alma Sürecinizde Fark Yaratın

Uluslararası kara yolu taşıma hizmeti satın alırken, alanında uzman kadromuzla uluslararası kara yolu taşımacılığı sektöründeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek müşterilerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Satın alma süreçlerinde, değerlendirme ve denetimlerden geçerek belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip ve güvenilir tedarikçi portföyümüz ile müşterilerimizin, sağladığımız satın alma gücü ve derin bilgi birikimimizden en üst seviyede faydalanmalarını hedefliyoruz. Kara yolu ile ulaşabildiğimiz tüm noktalara hizmet sunarken uzun vadeli müşteri – tedarikçi ilişkilerinin kurulmasına olanak tanıyoruz. Lojistik optimizasyon projeleri (4PL), aktarma merkezleri, milk-run ve mod değişiklik projeleri ve müşterilerimizin güçleriyle oluşturulabilecek ortak proje önerileri ile satın alma süreçlerinde alternatif çözümler üretiyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Satın alma çözümlerimiz kapsamında standart tenteli veya kapalı kasa tırlar ile yapılan uluslararası kara yolu taşımalarının yanı sıra proje ve fuar taşımacılığı, müşteri ihtiyaçları ve yükün özellikleri doğrultusunda araç taşıyıcı, low-bed, havuzlu, frigo gibi araç tipleri ile yapılan taşımalar için de size özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Uluslararası kara yolu taşımacılığı satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile her türlü komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti ihtiyaçlarınızda maliyet avantajı sağlarsınız. 4PL yani dördüncü parti lojistik hizmetlerimiz ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için sunduğumuz kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimiz sayesinde tedarik zincirinizin baştan sona tasarlanmasını, kurgulanmasını ve yapılan sözleşmelerle sürecin sorunsuz yönetilmesini garanti altına alırsınız.