Yemek Kartı Hizmeti

Yemek kartı hizmeti, müşterilerimizin personelleri tarafından üye işyeri lokanta, restoran ve marketlerde kullanılacak yemek kartı, yemek fişi veya yemek kuponu ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Yasal Vergi Muafiyetinden Faydalanırken Çalışan Bağlılığınızı Artırın

Yemek yardım hizmetini Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Gelir Vergisi Kanunu'nda tanında limit doğrultusunda çalışanlarınızın bordrosunda vergiden muaf olarak sağlayabilirsiniz. Toplam personel sayınız ve aylık yükleme tutarınız doğrultusunda yemek kartı alımlarında size özel sağlayacağımız indirimler ile personelinize ayırdığınız yemek yardımı kapsamında maliyet avantajı sağlarsınız.

Personelinize yemekhanede verilen sabit tabldot menülerinden farklı olarak yemek kartı hizmeti ile yemek tercihini kendilerine bırakabilirsiniz. Çalışanlarınız tüm Türkiye genelinde yaygın üye işyeri, lokanta ve restoranlarda yemek kartlarındaki bakiyeyi diledikleri gibi harcayarak kendi tasarrufları doğrultusunda özgürce kullanabilirler.

Size Özel Yemek Kartı Hizmeti Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Yemek kartı hizmeti satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde ihtiyaçlarınız için maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürülebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzman kadromuzun desteğiyle hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.