Yurt İçi Kara Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Yurt içi taşımacılığı satın alma hizmeti; taşınacak ürünün niteliği, özellikleri ve miktarına bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif komple kara yolu taşımacılığı ve demir yolu taşımacılığı modellerini kapsayan satın alma çözümlerimizi kapsamaktadır.

Türkiye’nin En Büyük Lojistik Hacmine Dahil Olun

Yurt içi kara yolu lojistik hizmetleri satın alma çözümlerimizle Türkiye kara yollarında nakliye amaçlı olarak yıllık 20 bin adet traktör, 200 bin adet hafif - orta ticari ile binek araç ve günde 1.000 seferlik araç hareketinin satın alma hacmini yönetiyoruz. Türkiye’nin en büyük ve yaygın bayi ve depo ağını yönetirken birçok sektörde müşterilerimizin beklentilerine optimum çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.

Geniş bir hizmet coğrafyasına hakim uzman kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlayarak ve taleplerinizi doğru satın alma yöntemleriyle birleştirerek müşterilerimize katma değer yaratıyoruz. Geniş bir tedarikçi havuzunu yönetirken aynı zamanda sektör dinamiklerini sizler için takip ediyor ve bilgi ve uzmanlığımızın katkısıyla müşterilerimizi periyodik olarak sektörel gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Satın Alma Süreçlerinizde Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Faydalanın

Sac taşıma, üretim malzemeleri (milk-run) ve yedek parça taşımacılığı, soğuk zincir ve gıda ürünleri sektöründe hammadde ve ürün taşımacılığı, beyaz eşya dayanıklı tüketim ürünlerinin tedariği, otomotiv sektörüne yönelik binek otomobil ve ticari araç taşıma gibi daha birçok sektörde müşterilerimize lojistik ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler üretiyoruz. Bu alanlar haricinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda uzman kadromuzun desteğiyle her türlü beklentinize ve standartların dışında, normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya ağırlıkta yükleriniz için lowbed taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Şehir içi nakliye ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için parsiyel / mikro dağıtım hizmetleri ile Türkiye genelindeki tüm dosya, paket, sandık, doküman gönderi ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve standart kargo gönderimlerinin dışında özel gönderilerinizin sevk edilmesi (ekspres gönderi, gün içi teslim, Kıbrıs gönderimleri vb.) konularında da taleplerinize çözüm geliştiriyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Şehirler arası taşımacılık, parsiyel taşımacılık veya araç taşıma gibi her türlü yurtiçi kara yolu taşımacılığı hizmeti satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, Türkiye’de ve dünyada iletişim ağı en iyi servis sağlayıcılar ile %100 coğrafi yayılım elde etmiş olursunuz. Yurt içi taşımacılığındaki uzmanlığımız sayesinde şehirler arası nakliye, kamyon kiralama gibi yurt içi taşımacılık, yurt içi nakliye, LCL ve FCL ihtiyaçlarınızda yarattığımız rekabet gücünden faydalanarak maliyet avantajı sağlarsınız. Satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, hizmetin sürdürülebilirliğini garanti altına alırken alternatif çözüm modelleri ile tanışarak ortak proje fırsatlarını takip etme şansı yakalarsınız. 4PL yani dördüncü parti lojistik hizmetlerimiz kapsamında komple taşımacılık ihtiyaçlarınız için sunduğumuz kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimiz ve bünyemizde bulundurduğumuz teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin baştan sona tasarlanmasını, kurgulanmasını ve yapılan sözleşmelerle sürecin sorunsuz yönetilmesini garanti altına alırsınız.