25 december 2017

Zer Koşu Kulübü'nden TEV'e Destek

Dünyada kıtalararası yapılan ilk yarış olan Vodafone İstanbul Maratonu, 12 Kasım Pazar günü "Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz" temasıyla gerçekleşti. Vodafone İstanbul Maratonu'na Zer Koşu Kulübünden katılan arkadaşlarımız ‘TEV-Bu Adımda Umut Var’ bağış kampanyasına destek vererek toplamda 22.286 TL’lik burs topladılar.

Dünyada kıtalararası koşulan tek yarış olan Vodafone İstanbul Maratonu, 12 Kasım Pazar günü "Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz" temasıyla gerçekleşti. Vodafone İstanbul Maratonu'na Türkiye dahil 111 ülkeden 30 bine yakın sporcu katıldı. Yaklaşık 100 bin İstanbullu da Asya'dan Avrupa'ya yürüdü. Maratonda Zer Koşu Kulübünden 18 arkadaşımız koştu.

Maraton, 15 kilometre koşusu, 10 kilometre koşusu ve halk koşusu olmak üzere 4 ana kategoride tamamlanan Vodafone 39. İstanbul Maratonu'na Türkiye dahil 111 ülkeden 30 bine yakın çipli koşucu katıldı. Avrupa'nın en iyi 11, dünyanın en iyi 22 maratonundan biri olan Vodafone İstanbul Maratonu'nda yaklaşık 100 bin İstanbullu da yürüyerek Asya'dan Avrupa'ya geçti.

Vodafone İstanbul Maratonu'nda Zer Koşu Kulübümüz ‘TEV-Bu Adımda Umut Var’ bağış kampanyasına destek vererek toplamda 22.286 TL’lik burs topladı. Kendilerine bu kampanya boyunca destek veren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, bu anlamlı sertifika ve burs olanağına destek oldukları için Koşu Kulübümüzü tebrik ederiz.


Zer Koşu Kulübü TEV Gönüllüsü Takım Arkadaşlarımız: Aslı Cangül, Asuman Arat, Aylin Özbey, Barış Karagöz, Burçin Aydın, Deniz Ilgıner, Derya Coşkun, Ezgi Oran, Fatih Ağar, Gizay Ulutaş, Hülya Çalıkoğlu, Melike Erbaşı, Özlem Kurt, Ülkü Birışık Ateş, Yasemin Nur Yüce

Sıradaki Haber