16 Şubat 2018

ZER ve OPET’ten Yeni İşbirliği

Zer, gün geçtikçe hizmet alanlarına ve ürün çeşitliliğine yenilerini eklemeye devam ediyor. Opet’le başlattığımız yeni işbirliğiyle Opet’in Otobil hizmetini tedarikçilerimize ve müşterilerimize sunmaya başladık.

Zer, gün geçtikçe hizmet alanlarına ve ürün çeşitliliğine yenilerini eklemeye devam ediyor. Opet’le bir süredir devam eden işbirliği görüşmelerimiz sonunda artık Opet’in Otobil hizmetini tedarikçilerimize ve müşterilerimize sunmaya başladık.


Şirket araçları için akaryakıt alımında büyük kolaylıklar sunan Otobil sistemi, akaryakıt alımı sırasında herhangi bir ödeme yapmadan pratik akaryakıt alım imkanı sunarken, taşıt giderlerinin tam anlamıyla kontrol altına alınmasını sağlamaktadır.

Bu işbirliğinden faydalanmak için akaryakit@koczer.com e-posta üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.


Opet’in Sunpet markası ile birlikte Türkiye genelinde 1400’ün üzerinde istasyonu bulunmaktadır. Geniş istasyon ağıyla en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen OPET 2006 yılından itibaren KalDer Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre dokuz yıldır aralıksız müşterinin en çok memnun kaldığı marka seçilmiştir. Geçen yıl devreye alınan KalDer’in yeni ölçümleme sistemine göre de 2 yıl üst üste ‘Müşteri Bağlılığı En Yüksek Marka’ seçilen Opet başarısını 11’inci yıla taşımıştır.

Sıradaki Haber