TR / EN

MEDYA SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ


MEDYA SATIN ALMA HİZMETİ
Zer olarak Türkiye reklam pazarında 15 yılı aşkın süredir, farklı sektörlerden pek çok şirkete medya satın alma ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Tecrübeli ekibimiz, güçlü iş modelimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla sunduğumuz bu hizmet; TV, gazete, radyo, sinema, dergi, açık hava ve yerel medya mecralarını kapsıyor.
Kurmuş olduğumuz iş modelini sürekli olarak daha ileri taşıyor, böylelikle iş ortaklarımız için maksimum avantaj yaratıyoruz. Sahip olduğumuz ticari hacmi faydaya dönüştürerek markalarımızın iletişim hedeflerine en verimli maliyetle ulaşmasını sağlıyoruz.
ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
- Ticari hacmimizin getirdiği avantajla rekabetçi fiyatlar.
- Markalarımızın yıllık medya bütçelerinde yarattığımız tasarrufla daha efektif alanlarda daha fazla görünürlük.
- Markalarımızın yıllık iletişim stratejileri doğrultusunda medya planlama ajansı, mecralar ve markalarımız arasında iletişim koordinasyonu.
- Bilgi akışının tek merkezden yönetilmesi sayesinde daha sağlıklı işleyen süreçler.
- Doğru ve eksiksiz raporlama hizmeti.
- Tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sürekli danışmanlık hizmeti.
- Performans bazlı sistemimiz sayesinde medya planlama ajanslarının yönetiminin ölçümlenebilmesi. 
- Faturalandırma aşamasında kurmuş olduğumuz sistemle yayın mutabakat sürecinin hatasız olarak kontrol edilip yönetilmesi.
- Kullandığımız online platformlarla sözleşmeli iş süreçlerinizin yönetimi ve takibi.

PRODÜKSİYON SATIN ALMA DANIŞMANLIĞI HİZMETİ
Zer, medya gibi çok yönlü ve önemli bir alanda da satın alma çözümleriyle yanınızda. Zer’in medya satın alma hizmeti; prodüksiyon, post prodüksiyon ve fotoğraf prodüksiyonu ihtiyaçlarına yönelik şirketinize özel çözümleri kapsıyor.
2015 yılı itibarıyla post prodüksiyon satın alma hizmetinin merkezileştirilmesiyle sunmaya başladığımız hizmetin yelpazesini, 2016’da film ve fotoğraf prodüksiyonu çözümlerini de dahil ederek zenginleştirdik. Böylece şirketlere prodüksiyon alanındaki tüm medya içeriklerinin üretim sürecinin satın alma hizmetini vermeye başladık. Merkezileştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde beklentileriniz doğrultusunda optimum çözümler üretiyoruz. Kreatif ajanslar, yapım şirketleri ve post prodüksiyon şirketleri ile marka arasındaki koordinasyonu sağlayıp tüm süreci konsolide bir şekilde uçtan uca yönetiyoruz.
Toplu satın alımlarla maliyet tasarrufu
Zer olarak çözüm ortaklarımızı, üretilecek projeler için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda, projenin kreatif ajansıyla birlikte seçiyoruz. Satın alımları elektronik ihale yöntemiyle gerçekleştiriyor, post prodüksiyon hizmetini özel fiyatlandırmalarla anlaşmalı olarak temin ediyoruz. Bu sayede tüm maliyet kalemlerini sizlere optimum fiyatla sunuyor, böylelikle adam/saat bazlı maliyetlerinizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.
ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
- Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı.
- Ajans komisyonlarından arındırılmış fiyatlar.
- Post prodüksiyon alanında yıllık anlaşma üzerinden alacağınız özel indirimler.
- Markaya özel post prodüksiyon temsilcileri.
- Zaman tasarrufu.
- Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
- Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması.
- Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hâkimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı.