Endüstriyel Atık ve Hurda Satış Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Endüstriyel Atık ve Hurda Satış Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Zer sektördeki fiyat hareketlenmelerini, operasyonel yönetimi ve özellikle son yıllarda sıkça değişen mevzuatları yakından takip ederek endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış süreçlerinizi başarıyla yürütüyor. Endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış hizmetimiz Türkiye genelindeki sanayi şirketlerinin fabrikalarından çıkan, tehlikeli atık kapsamı dışındaki tüm hurda malzemelerin yeniden değerlendirilmek veya yeni malzeme üretiminde kullanılmak üzere ilgili kuruluşlara satılmasını kapsıyor. Zer olarak sürekli işlerin yanı sıra spot olarak yapılması gereken fabrika sökümü hurdaları gibi yüksek tonajlı hurda satışlarınıza dair süreçleri de yönetiyoruz.

Piyasa koşullarını ve çevre mevzuatını gözeten hizmet
Atık sektörü diğer sektörlerden farklı olarak fiyat ve operasyonun değişken piyasa koşullarına göre yönetimi dışında, sürecin çevre mevzuatlarına uygun olarak yönetilmesini de gerektiriyor. Zer olarak verdiğimiz endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış hizmetinin her aşamasını bu bilinçle yönetiyoruz. Büyük özen ve dikkatle yürüttüğümüz süreçlerde geri kazanım belgesi olmayan şirketlerle çalışmıyor, böylece tüm işlemlerin çevre mevzuatına tamamen uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Zer'le risk yok, avantaj çok
Zer'le yapacağınız iş birliği kapsamında endüstriyel atık ve hurdalarınızın mevzuata uygun şirketlere doğru fiyatlarla satışını garanti ediyoruz. Uzmanlığımız ışığında hazırladığımız teknik şartnameler ve fiyatların piyasa koşullarına göre belirlendiği uzun süreli sözleşmelerle şirketiniz için avantaj yaratıyoruz. Spot olarak yapılması gereken yüksek tonajlı hurda satışlarınızı maksimum kâr ve minimum riskle gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.


Satış sürecini yönettiğimiz endüstriyel atık ve hurda malzemeler
- Demir
- Bakır
- Alüminyum
- Nikel
- Paslanmaz çelik
- Plastik
- Strafor
- Hurda makine ekipmanları
- Atık elektrikli ve elektronik eşyalar
- Kâğıt/naylon/plastik/tahta ambalaj atıkları
- Fabrika ve tesis söküm hurdaları