Temizlik Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Temizlik Hizmeti Satın Alma Çözümleri
Zer olarak Türkiye’nin en değerli markalarının temizlik hizmeti satın alma sürecini yönetiyoruz. Fabrika, işletme, okul, hastane, banka ve mağaza gibi tüm alanlarda genel temizlik hizmetleri ve ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği gibi temizlik şirketi yönetiminde gerçekleşen temizlik işlerinin tamamını kapsayan satın alma çözümleri sunuyoruz.

Şirketinize özel temizlik çözümleri

Zer’in temizlik personeli satın alma çözümleri ile alanında uzman, deneyimli bir kadro ve güçlü iş ortaklarından hizmet alıyorsunuz. Uzman ekibimiz gerektiğinde çalışma ortamınızı ziyaret ederek yerinde inceleme yapıyor. Böylece temizlik personeli hizmeti ihtiyaçlarınızın eksiksiz olarak tespit edilmesini sağlıyoruz.

ÇAĞRI MERKEZİ (CALL CENTER) HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Müşteri memnuniyetinizi artıracak çağrı merkezi satın alma çözümlerimizle de hizmetinizdeyiz. Zer olarak müşterilerinizden gelen çağrıları karşılama, dış arama, danışmanlık, teknolojik dış kaynak yönetimi, elektronik arşiv ve servis büro hizmetlerini kapsayan çağrı merkezi ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Zer'in ödüllü hizmetinden siz de faydalanın

Çağrı merkezi hizmetleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen call center şirketleriyle iş birliği yapıyoruz. Geniş tedarikçi havuzumuz ve sunduğumuz avantajlı satın alma çözümleriyle müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Türkiye’nin önde gelen markalarına verdiğimiz call center hizmeti satın alma çözümleriyle sayısız müşteri memnuniyeti ödülüne layık görülmüş olmanın gururunu yaşıyoruz.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ PERSONEL HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer olarak işçi sağlığı ve iş güvenliği hizmeti alanında tüm Türkiye’ye satın alma hizmeti sunan tek şirketiz. İş yeri hekimi, hemşire ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının kanunen zorunlu olan şartlarda ve sürelerde vereceği hizmetleri kapsayan satın alma çözümlerimizle bu alandaki her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. İşçi sağlığı ve iş güvenliği hizmeti süreçlerinizi yakından takip ederek bu alanda karşılaştığınız riskleri minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği hizmeti satın alma çözümlerinde tüm Türkiye’ye hizmet veren tek şirket olan Zer’le çalışarak siz de maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. İşçi sağlığı ve iş güvenliği personel hizmetlerinde Türkiye’nin en büyük satın alma hacmini yönetiyoruz. Bu büyük satın alma hacmi sizlere rekabetçi fiyatlar sunmamızı sağlıyor.

FOTOKOPİ MAKİNESİ SATIN ALMA HİZMETİ

Zer olarak Türkiye çapında; MFP (çok fonksiyonlu yazıcı), yazıcı, lazer printer ve fotokopi makinesini içeren yaklaşık 5 bin cihazlık bir makine parkurunu yönetiyor; müşterilerimizin her türlü kopyalama, yazdırma ve tarama ihtiyacına yönelik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz fotokopi makinesi kiralama, satın alma ve kopya başı bakım hizmeti; ofis, fabrika, banka, hastane, tersane vb. işletmelerin fotokopi ve yazıcı satın alma, uzun süreli kiralama ve sonrasında kopya başı bakım süreçlerini kapsıyor.

Sunduğumuz fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama çözümleriyle şirketinizin ihtiyacı olan cihazları aylık sabit kira bedeliyle, başlangıç maliyeti ödemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu avantajlı hizmet sizi fotokopi makinesi satın alma veya eskiyen makinenizi elden çıkarma derdinden kurtararak maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Ücretsiz toner ve servis desteği

Zer’in fotokopi makinesi kiralama ve satın alma çözümleri, cihazınızın arızalanması veya sarf malzemenizin bitmesi süreçlerini de kapsıyor. Satın aldığınız veya kiraladığınız fotokopi makineleri için verdiğimiz kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz. Üstelik stoklu çalışma modelimiz sayesinde cihazınızın toneri bitmeden sipariş verebiliyor, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz. Sunduğumuz garantili hizmet kapsamında kullanıcı hatası hariç tüm servis talepleriniz ücretsiz olarak karşılanıyor.

BAHÇE BAKIM VE PEYZAJ HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer bahçe bakım ve peyzaj hizmetlerinde de satın alma çözümleriyle yanınızda. Fabrika, ofis, alışveriş merkezleri, hastane, iş yeri kampüsleri ve daha birçok işletmede; bahçe düzenleme, çiçek satın alma ve çiçek bakımı, peyzaj tasarım, çim bakımı, rulo çim satın alma, bahçe dekorasyonu, bahçe çimlendirme gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz satın alma hizmetleri kapsamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde keşifler yaparak peyzaj ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Peyzaj hizmeti ve bakım hizmetinde daha büyük ölçekler oluşturarak müşterilerimize maliyet avantajı yaratıyoruz.

Yıllık planlama ile kârlı çözümler

Bahçe bakım hizmeti için avantajlı bir iş stratejisi sunuyoruz. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyor ve size en uygun firmayı seçmek için ihale açıyoruz. İhale sonucunda, her türlü tesiste peyzaj bakım ve dekorasyon hizmetleri için tek bir yetkili şirketle yıllık sözleşme imzalamanızı, böylelikle her iş için ayrı firma ile yürüteceğiniz sözleşme süreç ve prosedürlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer olarak genel müdürlük, fabrika, işletme, otel, eğitim kurumu, marina, banka ve daha pek çok lokasyonda, içeride ya da dışarıda, silahlı veya silahsız güvenlik personeli ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Özel güvenlik hizmeti sektöründe, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan bir tedarikçi havuzuna sahibiz. Bu alanda sahip olduğumuz satın alma gücü, uzman kadro ve bilgi birikimiyle müşterilerimize optimum çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Kanunlara uygun, eksiksiz hizmet

Özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Yönelik Kanun çerçevesinde çalışan özel güvenlik şirketleriyle yasalara uygun satın alma çözümleri yaratıyoruz. Yerinde yaptığımız keşiflerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz tespit ediyor, sektörün en büyük özel güvenlik şirketleriyle iş birliği yaparak Türkiye’nin her yerine özel güvenlik görevlisi, silahsız veya silahlı güvenlik hizmeti ve devriye hizmetleri sunuyoruz.

İNŞAAT BAKIM ONARIM HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer'in inşaat bakım onarım hizmeti satın alma çözümleri; fabrika, ofis, alışveriş merkezi, iş yeri kampüsü ve diğer lokasyonların elektrik tesisatı, mekanik tesisat ve inşaatla ilgili onarım işlerine ve bu sistemlerin periyodik bakımına yönelik avantajlı hizmetleri içeriyor.

Stratejik çözümlerle avantajlı hizmet

Sunduğumuz satın alma hizmeti kapsamında ihtiyaçlarınızı tespit ederek belirlenen poz listeleri üzerinden yıllık ihalelerle satın alma sürecinizi yönetiyoruz. İşletmelerinizdeki elektrik tesisatı, su tesisatı, havalandırma sistemi ve diğer yapısal sistemlerin bakım ve onarım hizmetleri için yıllık tahmini iş hacmini belirleyerek maliyet avantajı yaratıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ihale sonucunda iş yeri, bina ve her türlü tesisin elektrik, mekanik ve inşaat işleri için tek bir yetkili şirketle yıllık sözleşme imzalamanızı, böylelikle her iş için ayrı firmayla yürüteceğiniz sözleşme süreç ve prosedürlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

FORKLİFT VE DEPO İÇİ EKİPMAN SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer'in forklift ve depo içi ekipman kiralama, satın alma ve bakım hizmeti; fabrika ve depolarda taşıma ya da istifleme amacıyla kullanılan endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınıza yönelik avantajlı ve uzun vadeli çözümleri kapsıyor.

Zer'in full servis avantajından yararlanın

Depo ekipmanları satın alma ve kiralama hizmetimizle farklı sektörlerden Türkiye’nin en büyük şirketlerine çözüm ortaklığı yapıyoruz. Belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımızla; elektrikli forklift, dizel forklift, LPG’li forklift, reach truck, turret truck, transpalet, platform yükseltici ve çekici gibi her türlü forklift ve depo ekipmanlarına yönelik taleplerinize çözüm üretiyoruz. Alanında uzman kadromuzun yerinde yaptığı incelemelerle ihtiyaçlarınızın doğru ve eksiksiz tespit edilmesini sağlıyoruz. Forklift kiralama ve depo içi ekipman satın alma ve kiralama hizmetlerinin yanı sıra satış sonrası destek talep eden müşterilerimiz için de full servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.

DESTEK PERSONELİ SAĞLAMA HİZMETİ SATIN ALMA ÇÖZÜMLERİ

Zer olarak müşterilerimize temizlik hizmeti dışında kalan ve iş gücü gerektiren hamal, muhaberat, kurye ve servis elemanı gibi destek hizmeti veren personel ihtiyaçlarına yönelik satın alma çözümleri sunuyoruz.

Minimum risk, maksimum garanti

Destek personeli sağlama satın alma hizmetini sunarken kalabalık bir taşeron kadrosunu yönetiyor; iş hukuku mevzuatı doğrultusunda müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ederek riskleri minimuma indirmeyi ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz, bilgi birikimimiz ve sağlam kontrol mekanizmalarımızla müşterilerimize kurye hizmeti personeli, servis personeli, hamal, muhaberat ve servis personeli ihtiyaçları için optimum çözümler sunuyoruz.

ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
  • Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı.
  • Zaman tasarrufu.
  • Yapılan sözleşmelerle hizmet kapsamındaki süreçlerin sorunsuz yönetilmesi konusunda garanti.
  • Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
  • Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması.
  • Yapılan denetim ve ölçümlemelerle hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliğinde garanti.
  • Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hâkimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı.
  • Sektörlere dair gelişmelerin anlık olarak takip edilmesi ve elde edilen veriler ışığında yapılan periyodik bilgilendirme.