Özel Personel Taşıma Hizmeti

Özel Personel Taşıma Hizmeti
Zer olarak ihtiyacınız olan her an özel personel taşımacılığı satın alma hizmetimizle yanınızdayız. İster özel organizasyonlarınız için ister diğer günlerde; binek araç, minibüs ve VIP araçlarla özel personel taşımacılığına yönelik çözümler üretiyoruz. Ayrıca havaalanı transferi ve iş amaçlı personel taşımacılığı ihtiyacınıza yönelik satın alma çözümleri de sunuyoruz. 

Güvenli ve rahat seyahat için Zer’i tercih edin

Özel personel taşımacılığı satın alma hizmeti çözümlerimizle hem iş süreçlerinizi geliştirmeyi hem de çalışan ve gündelik aksamaların yarattığı riskleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Alanında uzman kadromuz ve son model araç havuzumuzla yola çıktığınız andan varış noktasına kadar rahat ve güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Özel personel taşımacılığında sunduğumuz özel personel servisi satın alma çözümleriyle alanımızda lideriz. Çünkü sektörün önde gelen şirketleriyle iş birliği yapıyoruz. Gerekli yetkinliğe sahip güvenilir sürücülerin kullandığı, anlık talep değişikliklerini rahatça yönetebileceğiniz, kaliteli ve hijyenik araçlarımızla maliyet ve zaman tasarrufu yapabileceğiniz bir taşıma sistemi sunuyoruz. Zer’den alacağınız özel personel taşıma hizmetiyle çalışanlarınız güvenli ve rahat seyahat ediyor; toplantılarına yorulmadan, yüksek bir motivasyonla gidiyor. 

Özel personel taşımacılığı hizmetimizi 2007 yılında “araçiste” adı altında ürünleştirdik. Siz de şirketinizi bu teknolojiyle tanıştırmak, çağın ihtiyaçlarına cevap veren hizmetlerimizin avantajlarından yararlanmak almak istiyorsanız "Teknoloji Çözümlerimiz" sekmesinin altında yer alan araçiste başlığını ziyaret edebilirsiniz.

PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI SATIN ALMA HİZMETİ

Zer olarak personel servis taşımacılığı ihtiyaçlarınıza da kapsamlı ve optimum çözümler sunuyoruz.  İstenilen güzergâh üzerinde, zamanında, güvenli ve konforlu taşıma hizmetimizle çalışanlarınızın rahat ve güvenli yolculuk etmesini sağlıyoruz. Sunduğumuz özel personel servisi hizmetiyle çalışan memnuniyetini üst seviyede tutmanıza yardımcı oluyoruz. 

Uzman ekip, son model araçlar 

Alanında uzmanlaşmış personel taşıma şirketleriyle çalışıyor, deneyimli kadromuz ve son model araçlarımızla yolculuğunuzun başından sonuna kadar kaliteli hizmet almanızı hedefliyoruz. Çalışanların transferini uzman kadromuzun desteği, yüksek performansta hizmet sunan tedarikçilerimizin son model servis araçları ve takip sistemleriyle güncel yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Hız kontrolü ve araç takibi yapmanıza olanak tanıyan GPS sistemleriyle donatılmış araçlarla yolculuklarınızın güvenli geçmesini garanti ediyoruz. 

Personel servis taşımacılığı hizmetimizi 2006 yılında IoT teknolojisiyle entegre ederek Zervis markasıyla hizmetinize sunduk. Zervis'in maliyet, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan avantajlı hizmetinden yararlanmak için "Teknoloji Çözümlerimiz" sekmesi altında yer alan Zervis başlığını ziyaret edebilirsiniz.

ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR 

  • Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı. 
  • Zaman tasarrufu. 
  • Yapılan sözleşmelerle hizmet kapsamındaki süreçlerin sorunsuz yönetilmesi konusunda garanti.
  • Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
  • Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması. 
  • Hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliğinde garanti.
  • Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hâkimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma.