Multimodal Taşımacılık Hizmeti, Farklı Taşıma Üniteleri veya Aracıyla

Multimodal taşımacılık hizmeti, farklı taşıma üniteleri veya aracıyla, birden fazla taşıma türü kullanılarak gerçekleştirilecek taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.

Multimodal Taşımacılık İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Taşınacak ürünün türüne veya ihtiyaçlara göre kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu gibi birçok taşıma modalarının beraber kullanıldığı multimodal taşımacılık hizmetleri sayesinde müşterilerimize ithalat, ihracat ve transit taşıma alanlarında beklentileri doğrultusunda optimum çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Multimodal taşıma sektöründe belirlediğimiz kriterler ışığında değerlendirmelerden ve denetimlerden geçmiş geniş ve güvenilir tedarikçi portföyümüz ile müşterilerimizin, sağladığımız satınalma gücü ve derin bilgi birikimimizden en üst seviyede faydalanmalarını amaçlıyoruz.

Multimodal taşıma hizmeti satın alırken, alanında uzman kadromuzla multimodal taşımacılık sektöründeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek müşterilerimizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz.

Lojistik optimizasyon projeleri (4PL), mod değişiklik projeleri ve müşterilerimizin güçleriyle oluşturulabilecek ortak proje önerileri ile satınalma süreçlerinde alternatif çözümler üretiyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İle Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Multimodal taşımacılık hizmeti satınalma sürecinizde Zer işbirliği ile lojistik ihtiyaçlarınızda maliyet avantajı sağlarsınız. Bünyemizde bulundurduğumuz teknoloji, kaynak ve uzman kadromuzun deneyimi sayesinde, 4PL yani dördüncü parti lojistik hizmetlerimiz ve taşımacılık ihtiyaçlarınız için sunduğumuz kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimiz ile tedarik zincirinizin baştan sona tasarlanmasını, kurgulanmasını ve yapılan sözleşmelerle sürecin sorunsuz yönetilmesini garanti altına alırsınız.