Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Zer yalnızca ulusal değil uluslararası taşımacılıkta da tüm gücüyle yanınızda. Komple ve parsiyel tüm yüklerde müşterilerimize; ithalat, ihracat ve transit kara yolu taşımacılığı alanlarında satın alma hizmeti veriyoruz. Taşınacak yükün niteliği, özellikleri ve miktarı doğrultusunda verdiğimiz kurumsal lojistik çözümleri, müşterilerimizin mevcut lojistik ağlarının analiz ve optimizasyonunu sağlayan 4PL hizmetlerini de içeriyor. 

Uluslararası taşımacılık satın alma sektöründe sahip olduğumuz güç, bilgi ve deneyim size kara yolu ile ulaşabildiğimiz tüm noktalarda beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor. Tedarikçilerimizi, saptadığımız standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir tedarikçilerimiz size en iyi kara yolu lojistik hizmetini vermek için çalışıyor. Bu özenli yaklaşım sayesinde tam da hedeflediğimiz gibi uzun vadeli bir müşteri-tedarikçi ilişkisi kuruluyor. 

Birlikte daha güçlüyüz!

Zer'in gücü ve tecrübesi; müşterileri, iş ortakları ve tedarikçilerinin gücüyle birleşiyor. Lojistik optimizasyon projeleri (4PL), aktarma merkezleri, milk-run ve mod değişiklik projeleri ve müşterilerimizin ortak proje önerileri sayesinde satın alma süreçlerinde şirketinize özel, alternatif kurumsal lojistik çözümleri üretiyoruz. 

Sektör bazında satın alma çözümü sunduğumuz hizmetler 
 • Standart tenteli veya kapalı kasa tırlar ile yapılan uluslararası kara yolu taşımacılığı
 • Proje ve fuar taşımacılığı
 • Araç taşıyıcı, lowbed, havuzlu, frigo araç tipleri ile yapılan taşımalar
 • Acil sevkiyatlar için hava yoluna alternatif minivan araç opsiyonları 

ULUSLARARASI DEMİR YOLU TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Resmî Gazete’de, 19 Ağustos 2016’da yayımlanan yönetmeliğe göre ulusal demir yolu altyapı ağı üzerinde taşımacılık faaliyetlerinde bulunacak tüzel kişilerin bazı yetki belgelerine sahip olması gerekiyor. İşte Zer'le çalışmanın avantajı, gücü ve rahatlığı bu noktada kendini gösteriyor. Şirketimiz hem yurt içi hem de yurt dışı demir yolu taşımacılığında organizatör olarak yetkili sıfatı ile hizmet veriyor. Siz de Zer'in uluslararası demir yolu taşımacılığı satın alma hizmetinden faydalanarak Demir Yolu İşletmeciliği Organizatör Yetki Belgesi'ne sahip olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Uluslararası demir yolu taşımacılığı satın alma hizmetimiz müşterilerimizin ithalat, ihracat ve transit taşıma ihtiyaçlarına yönelik demir yolu satın alma çözümlerini kapsıyor. Taşınacak yükün niteliği, özellikleri, miktarı ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, çoğunlukla 45' HC olmak üzere tüm konteyner tipleri ya da konvansiyonel vagonlarla uluslararası demir yolu lojistik hizmeti veriyoruz. Demir yolu konteyner taşımacılığının daha yaygın kullanılmasını sağlayarak şirketlerin maliyet tasarrufunu artırıyor, karbon ayak izlerini azaltıyoruz.
 

DENİZ YOLU KONTEYNER TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Zer'in yaygın ve etkin iş birliği ağı, her türlü parsiyel ve komple konteyner deniz yolu taşımacılığında da farkını ortaya koyuyor. Zer olarak dünya sularında sektör lideri iş ortaklarıyla çalışıyor; 79 ülkede 2000’i aşkın noktaya yapılan ihracat, ithalat ve transit hacmi ile Türkiye’nin en büyük konteyner hizmeti satın alma sürecini yönetiyoruz. Parsiyel deniz yolu taşımalarınızda, dünya genelinde acente ağına sahip tedarikçi havuzumuz sayesinde limandan limana ya da kapıdan kapıya deniz yolu lojistik hizmeti verebiliyoruz. Bu kapsamlı uluslararası lojistik hizmeti size maliyet ve zaman avantajının yanı sıra iş süreçlerinde kolaylık da sağlıyor.

Deniz yolu taşımacılığında konteyner dahili nakliye hizmetimizle Türkiye’deki tüm limanlardan depolara, depolardan limanlara ve boşaltma depolarına komple konteyner ve parsiyel iç taşıma çözümleri sunuyoruz. Her biri özel kriterlere göre belirlenmiş güçlü ve deneyimli tedarikçi portföyümüz ile yılda 75 bin adedi aşan taşıma hacminde, standart konteyner dahili nakliyesinin yanı sıra flat rack ve open top konteyner taşıması ve damperli araç taşımacılığı hizmeti de veriyoruz.

ULUSLARARASI HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Hava yolu taşımacılığı; modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı ve şirketlerin nakliye ihtiyaçlarının artması sayesinde gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Zer dünya genelinde yıllık yaklaşık 7 bin tonluk yük hacmiyle uluslararası hava yolu taşımacılığı sektöründe de etkin bir oyuncu olmayı sürdürüyor. Uluslararası taşımacılık alanında deneyimli ve yetkin iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle müşterilerimizin ithalat, ihracat ve ekspres taşıma ihtiyaçlarına yönelik hava yolu lojistik satın alma hizmeti veriyoruz. İthalat ve ihracat kapsamındaki gümrüklü gönderiler için uluslararası hava yolu taşımaları ve süre kısıtlaması olup gümrüğe tabi tutulmayan gönderiler için uluslararası ekspres hava yolu taşımaları olmak üzere iki farklı hizmetin satın alımını gerçekleştiriyoruz. 


Uluslararası hava yolu taşımacılığı satın alma hizmetimiz neleri kapsıyor?

Uluslararası hava yolu taşımacılığı satın alma hizmetimiz kapsamında öncelikle alanına ve coğrafyasına hâkim uzmanlarımızla nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz. Taleplerinizi dinleyip en optimum satın alma yöntemiyle birleştirerek size katma değer yaratacak yöntemi belirliyoruz. Bu aşamadan sonra hedefimiz komple ve parsiyel yük, paket ve dokümanlarınızın uluslararası hava yolu taşımacılığında kullanılan hızlı kargo veya charter uçaklarıyla en kısa sürede yerine teslim edilmesini sağlamak. 

Sektörün nabzını tutmak için Zer

Geniş tedarikçi havuzumuzu yönetirken sektör dinamiklerini de yakından takip ediyor, bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda sektörel gelişmeler hakkında sizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz. Bizimle çalışmanın bir diğer artısı ise maliyet tasarrufu. İş ortağımız olan lojistik şirketlerinin yüklerini bir araya getirerek konsolide kargo şeklinde, hacim ve ağırlık bakımından en hesaplı ve rekabetçi şartlarda taşımalarını sağlıyoruz. Bu havuzda yer alarak hem maliyet avantajı yakalıyor hem de zaman kazanıyorsunuz.

Uluslararası hava yolu taşımacılığında satın alma çözümü sunduğumuz hizmetler

 • Kapıdan kapıya kargo
 • Ağır kargo 
 • Ekspres servis
 • Multimodal taşımacılık
ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR 
 
 • Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı. 
 • Zaman tasarrufu. 
 • Yapılan sözleşmelerle uluslararası taşımacılık hizmeti kapsamındaki süreçlerin sorunsuz yönetilmesi konusunda garanti.
 • Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
 • Türkiye’de ve dünyada çalıştığımız, iletişim ağı en kuvvetli servis sağlayıcılarla %100 coğrafi yayılım.
 • Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması. 
 • Hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliğinde garanti.
 • Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hakimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı.