Yurt İçi Kara Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Optimum fayda, maksimum katma değer

Nakliye hizmeti alanındaki satın alma tecrübemizle müşterilerimize kapsamlı ve optimum çözümler üretiyoruz. Türkiye kara yollarında yıllık 20 bin traktör, 150 bin hafif-orta ticari ile binek araç ve günde bin seferlik araç hareketinin satın alma hacmini yani Türkiye'nin en büyük ve yaygın depo ağını yönetiyoruz. Deneyimli ekibimizle farklı sektörlerden müşterilerimize para ve zaman kazandırıyor, katma değer yaratıyoruz.

Yurt içi kara yolu taşımacılığı hizmetimiz neleri kapsıyor?

Öncelikle hizmet verdiği coğrafyaya ve faaliyet alanına hakim kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda en akılcı satın alma yöntemini belirleyerek planımızı oluşturuyoruz. Yönettiğimiz geniş tedarikçi havuzu pek çok sektörü yakından izlememizi mümkün kılıyor. Böylelikle hem sektörel gelişmelere dair elimizdeki veriler doğrultusunda periyodik olarak sizi bilgilendiriyor hem de satın alma stratejinizi en doğru şekilde belirliyoruz.

Sektör bazında satın alma çözümü sunduğumuz hizmetler (Türkiye geneli):

 • Sac taşıma
 • Üretim malzemeleri (milk-run) ve yedek parça taşımacılığı
 • Soğuk zincir ve gıda ürünleri sektöründe hammadde ve ürün taşımacılığı
 • Beyaz eşya, dayanıklı tüketim ürünlerinin tedariki
 • Otomotiv sektöründe binek otomobil ve ticari araç taşıma
Sadece bu alanlarda değil, sizlerden gelecek talep doğrultusunda; standartların dışında, normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya ağırlıkta yükleriniz için lowbed ve tanker taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler de sunuyoruz.

Parsiyel/mikro dağıtım alanındaki satın alma çözümlerimiz (Türkiye geneli):
 • Dosya, paket, sandık ve dokümanlar için standart kargo gönderimi
 • Özel gönderiler (ekspres gönderi, gün içi teslim, Kıbrıs gönderimleri vb.)

Zer'le işbirliği yapmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar
 • Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı.
 • Zaman tasarrufu.
 • Yapılan sözleşmelerle hizmet kapsamındaki süreçlerin sorunsuz yönetilmesi konusunda garanti.
 • Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
 • Türkiye’de ve dünyada çalıştığımız, iletişim ağı en kuvvetli servis sağlayıcılarla %100 coğrafi yayılım.
 • Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması.
 • Hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliğinde garanti.
 • Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hakimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı

YURT İÇİ DEMİR YOLU TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Tren rayı ve altyapı çalışmalarının tamamlanması, yeni lojistik köylerinin açılması ve tren işletmeciliğinin gelişmesi sayesinde yurt içi demir yolu taşımacılığı hizmetinin önemi ve etkinliği gün geçtikçe artıyor. Demir yolu bugün gerek ekonomik ve çevreci oluşu gerekse olumsuz hava koşullarında bile sorunsuz çalışması nedeniyle şirketler tarafından tercih edilen alternatif bir taşımacılık hizmeti.

Zer ile içiniz rahat: Kapıdan kapıya teslimat

Zer olarak demir yolu taşımacılığı alanında organizatör yetki belgesine, alanında uzman bir kadroya ve stratejik iş ortaklarına sahibiz. Bu sayede her türlü ürün ve malzemenin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyor, artı olarak proje bazlı maliyet avantajı yaratıyoruz. Sunduğumuz hizmet kapsamında istasyon ile çıkış-varış noktaları arasında, kara yolundan yapılacak ara taşımalar da organize ediliyor. Böylece kapıdan kapıya teslimat sağlanarak Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna hizmet veriliyor. Zer ve iş ortakları sayesinde ürünlerini kara yolu ile taşıyan şirketler de demir yolu lojistiğinden yaygın bir şekilde faydalanabiliyor. Böylelikle şirketler hem tasarruf etmiş hem de karbon ayak izini azaltarak doğayı korumuş oluyor.
 

KARGO VE KURYE HİZMETİ

Müşterilerimize yalnızca kara yolu ve demir yolu taşımacılığında değil, kargo ve kurye hizmeti alanında da satın alma çözümleri sunuyoruz. Parsiyel/yedek parça kargo gönderimi, motorlu/dedike kurye, toplu dağıtım gibi ihtiyaçlarınıza yönelik satın alma çözümlerimiz, zaman ve maliyet avantajı yakalamanızı sağlıyor. Tedarikçilerimizi, saptadığımız standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip, güvenilir tedarikçilerimiz size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

21. yüzyılda bilgi, güç demek. Zer'den alacağınız satın alma hizmeti kapsamında, alanında uzman kadromuzun sunacağı güncel verilerle sektördeki gelişmeleri anlık olarak takip ederek yenilikler hakkında bilgi sahibi de oluyorsunuz.

Kargo ve kurye sektöründe satın almasını yönettiğimiz işlem hacmi
(Türkiye geneli/yıllık)
 • 1,5 milyon adet kargo gönderimi
 • Yaklaşık bin 500 adet kurye hareketi
 • 250 bin adet parsiyel dağıtım

Zer'le işbirliği yapmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar
 • Parsiyel yedek parça kargo gönderimlerinde, komple araç doluluğu sağlanamadığında veya aciliyet gerektiren durumlarda nakliyenin yapılmasını sağlıyoruz.
 • Dayanıklı tüketim ve otomotiv sektöründe, nihai tüketiciye yönelik ürünlere ait yedek parçaların bayilere ve servislere teslim sürecini yönetiyoruz.
 • Metropollerde, motorlu/dedike kurye hizmeti kapsamında teslim zamanı önemli olan gönderilerin; normal, ekspres, VIP kurye veya müşteriye özel tahsis edilmiş kurye görevlisinin aracıyla taşınmasını sağlıyoruz.
 • Toplu dağıtım hizmetiyle Türkiye genelindeki müşterilerimizin periyodik olarak gönderdiği dergi, broşür, insert, fatura dökümü vb. her türlü basılı işin adresine eksiksiz ulaşması için çözüm üretiyoruz.