Geleceği yakalayan yeni platform ve uygulamalar

Geleceği yakalayan yeni platform ve uygulamalar
Yaptığımız inovasyon çalışmalarıyla gerek bizim gerek müşterilerimizin gerekse tedarikçilerimizin iş süreçlerini kısaltıp verimliliğini artıracak platform ve uygulamalara imza attık. 2018 yılında tedarik kategorisi bazındaki mevcut uygulamalarımızı geliştirip yeni nesil versiyonları üzerinden hizmet vermeye; pek çok yeni uygulamayı devreye alarak çağın gerektirdiği hız ve performansta çözümler üretmeye başladık.
Zer bugün; harcama analizi uygulaması SpenDNA, stratejik satın alma çözümleri platformu Promena Pazar Yeri, akıllı araç takip sistemi Zervis, taşıma hizmetleri uygulaması Lojistik Platformu ve Tedarikçi Finansmanı uygulaması ile tüm müşterilerine ve iş ortaklarına akılcı, verimli ve kârlı çözümler sunuyor.

RPA teknolojisiyle tanışın
Zer olarak 2018 yılında, dijital dönüşüm alanındaki en önemli faaliyetimiz RPA (robotics process automation) teknolojisini hayata geçirmek oldu. Bu teknolojiyi iş süreçlerimize dahil ederek çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize verimlilik açısından önemli katkılar sağladık.

BulDoZer'le geleceğe destek
İlk döngüsü 2016 yılında yapılan BulDoZer, Türkiye'nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olan Zer'in kurumsal inovasyon ve girişimcilik programı. Programın ana hedefi, Zer'in odaklandığı teknoloji alanlarında faaliyet gösteren yenilikçi girişimlerin, Zer'in sektörel bilgi ve deneyimi ile başta Koç Şirketler Topluluğu olmak üzere geniş müşteri ve partner ağına erişmesini sağlayarak hızla büyümesine destek olmak.
BulDoZer hakkında detaylı bilgi almak için Buldozer.koczer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.