Tedarikçimiz Olun

Zer olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize olduğu kadar tedarikçilerimize de kazandırdık. Siz de Zer'in tedarikçi havuzunda yer alarak farklı sektörlerden pek çok şirkete kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmadan ürün ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye ulaştırabilir, böylelikle iş hacminizi artırabilirsiniz. 

Siz de farklı sektörlerden pek çok şirkete kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Tedarikçi havuzumuzda yer almak için hemen üye olun.

ZER'İN TEDARİKÇİ HAVUZUNA DAHİL OLMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR 
 
  • Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için harcayacağınız zaman, kaynak ve maliyetten tasarruf edersiniz. 
  • 1000’i aşkın şirketi kapsayan müşteri portföyümüze kolaylıkla ulaşır, ürün ve hizmetlerinizi çok daha büyük bir kitleye tanıtarak iş hacminizi artırabilirsiniz. 
  • Ürünlerinizi e-ticaret portallarımızdaki kataloglara ekleyerek müşterilerimizin farklı kanallardan da ürünlerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Uzman kadromuzun deneyim ve danışmanlığında sektörün yenilikleri hakkında bilgi edinebilir, satın alma süreçlerindeki yeni eğilimlerden haberdar olabilir, müşterilerimizin beklentilerini ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarını öğrenerek ürün ve hizmetlerinizi bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz. 
  • Hizmet ve ürünlerinize dair değişikliklerin ve maliyet iyileştirme önerilerinin geniş kitlelere çok kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
  • Zengin kurumsal müşteri portföyümüz sayesinde geniş hacimli satışlar yapabilir; satış hacminize paralel olarak satın alma gücünüzü artırıp malzeme ve üretim maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. 
  • Stoklarınızı daha etkin yönetebilir, operasyonel verimliliğinizi artırarak zaman ve kaynaklarınızı daha etkin kullanabilirsiniz. 
  • Uzun dönemli kontratlarla sürdürülebilir iş birliği fırsatlarını yakalayarak yatırımlarınızı ve gelecek dönemlerdeki üretim faaliyetlerinizi güvenle şekillendirebilirsiniz.

ZER'LE TAHSİLATLARINIZ GÜVENCE ALTINDA 

Ticari süreçlerinizde aklınızı en çok kurcalayan ve sizi en çok yoran aşamanın tahsilat olduğunun bilincindeyiz. Koç Grubu'nun merkezî satın alma şirketi Zer olarak 
tedarikçilerimizle kurduğumuz iş birliğinde önceliğimiz, tahsilatların sözleşmelerle belirlenen sürelerde ve herhangi bir gecikme yaşanmadan gerçekleştirilmesi. Bu öncelik doğrultusunda tahsilat işlemlerinizi yakından takip ediyor; süreci herhangi bir kayıp yaşamadan güvenle tamamlamanızı sağlıyoruz. Garanti içeren sözleşmelerle hukuki haklarınızı güvence altına alıyoruz.
 
Güçlü iş ortağı, kârlı ticaret 

Siz de Zer gibi alanında söz sahibi olan güçlü bir iş ortağıyla çalışmak ve hemen kazanmaya başlamak için tedarikci.koczer.com linkini tıklayarak başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Portallar