produksiyon hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

KoçZer, medya gibi çok yönlü ve önemli bir alanda da satın alma çözümleriyle her zaman yanınızda! KoçZer’in prodüksiyon satın alma danışmanlığı hizmeti; prodüksiyon, post prodüksiyon ve fotoğraf prodüksiyonu ihtiyaçlarına yönelik şirketinize özel çözümleri kapsıyor.

2015 yılı itibarıyla post prodüksiyon satın alma hizmetinden başlayarak, 2016’da film ve fotoğraf prodüksiyonu çözümlerini de dahil ederek kapsamımızı ve uzmanlık alanımızı zenginleştirdik. Böylece şirketlere prodüksiyon alanındaki tüm medya içeriklerinin üretim sürecinin satın alma hizmetini vermeye başladık. Merkezileştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde markanızın ihtiyaçları doğrultusunda optimum çözümler üretiyoruz. Kreatif ajanslar, yapım şirketleri ve post prodüksiyon şirketleri ile marka arasındaki koordinasyonu sağlayıp tüm süreci konsolide bir şekilde uçtan uca yönetiyoruz.

Reklam mecralarının doğru zamanda doğru kullanımı sayesinde hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlarken, etkili prodüksiyon hizmetini de garanti ediyoruz. KoçZer, markanızın ihtiyaçlarını tespit edip medya planlama ve satın alma süreçlerinizi hızlı, etkili ve verimli süreçlere dönüştürüyor.

Toplu Satın Alma ile Maliyet Tasarrufu

KoçZer olarak prodüksiyon alanında çözüm ortaklarımızı, üretilecek projeler için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda, projenin kreatif ajansıyla birlikte seçiyoruz. Satın almaları elektronik ihale yöntemiyle gerçekleştiriyor, post prodüksiyon hizmetini özel fiyatlandırmalarla anlaşmalı olarak temin ediyoruz. Bu sayede tüm maliyet kalemlerini sizlere optimum fiyatla sunuyor, insan kaynağı/saat bazlı maliyetlerinizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?