ticari hizmetler

Ticari Hizmetler

KoçZer olarak kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi süreçlerinizde doğru tedarikçilerle buluşmanızı kolaylaştırırken yalnızca ülke sınırları içinde kalmıyor, dünyaya açılıyoruz. İhtiyacınız olan ürünleri bize iletmeniz yeterli!

Farklı Ülkelerden Türkiye’ye Tedarik Fırsatları

Yurt dışı tedarik kanallarımızı büyütmemizin getirdiği avantajla, dünyanın herhangi bir ülkesinden tedarik edilmesini istediğiniz ürünü sizler için buluyor ve geliştirilecek iş birliğine aracılık ediyoruz.

Pandeminin tedarik zinciri süreçlerine getirdiği değişiklikler, alternatif tedarik noktalarının keşfine yol açtı. KoçZer olarak halihazırda tedarikçi ağımıza dahil ülkeler havuzu içerisinde bulunan 15 ülkeye her gün yenilerini ekliyor ve tedarikçi havuzumuzu sınırlardan bağımsız olarak günden güne genişletiyoruz. 15 ülkedeki statejik partnerlerimizin yapacağı çalışmalar kapsamında, almak istediğiniz ürünleri tedarik eden firmaların hangi ülkelerde mevcut olduğu araştırılıyor. Araştırmalarımız sonucunda sizlere doğru, sürekli ve rekabetçi fiyatlarda maliyet avantajı ile tedarik sağlıyoruz.

Siz de global pazarlarda aradığınız ürünleri KoçZer güvencesi ile bulmak ve farklı pazarlardaki rekabetçi kaynaklara ulaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Ticari hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler:

  • Global ağımız üzerinden yurt dışına ihracat imkânı
  • Yabancı pazarlara giriş stratejileri için uygulama ve danışmanlık hizmetleri
  • KoçZer’in satın alma hizmeti sunduğu ürünlerin yurt dışından alıcılara satışı
  • Barter projeleri

Tedarikçi Ağımıza Dahil Olan Ülkeler: