stratejik maliyet danismanligi

Stratejik Maliyet Danışmanlığı

Ekonominin karşı karşıya kaldığı kırılganlıklarla, büyük, orta ya da küçük ölçekli tüm şirketler için satın alma operasyonlarındaki verimlilik hedefi maliyet yönetimi günden güne daha da kritik bir önem kazanıyor.

Türkiye’de kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi sektörünün ilk ve en büyük şirketi olarak satın almada verimlilik ve mükemmeliyet merkezi olma vizyonumuz ile şirketlere maliyet yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Süreci analiz ederken sadece direkt ve hacimli alımlara değil, küçük ama sıklıkla yapılan satın almalara da önem veriyoruz. Kategori yönetimindeki uzmanlığımızla endirekt alımlarınızda maliyet tasarrufu sağlayacak modeller hazırlıyoruz. Teklif toplama ve ihale danışmanlığımız ile optimum maliyetle hizmet alımı sağlıyoruz.

Tedarik zincirinin lojistik ağlardan oluştuğunu düşündüğümüzde lojistik satın almaların süreç içinde doğru konumlanması da büyük önem arz ediyor. Farklı taşıma modları ile oluşturduğumuz lojistik süreçler, taşıma maliyetlerinizi daha etkin planlamanızı ve yönetmenizi sağlıyor.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Maliyet artışlarına sürdürülebilir çözüm için KoçZer yanınızda!

KoçZer’in birçok kategoriye, emtiaya ve lojistik ağlara temas eden yapısı ile tedarik zincirinin bel kemiğini oluşturan tüm hatlarda maliyetlerinizi yükseltecek riskleri önceden analiz edebilir, KoçZer’in uzmanlığı ile üstesinden gelebilirsiniz.Uzun dönemli tedarikçi anlaşmaları, ihale ve sözleşme yönetimi ve hem Türkiye’den hem de yurt dışından farklı tedarik kanalları sunan ticari hizmetleri ile maliyetlerinize etki eden tüm faktörleri KoçZer’in çözümleri ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

NEDEN KOÇZER?