Araçiste

Koç Holding yaptığı akılcı bir atılımla satın almanın merkezileştirilmesi yönünde önemli bir adım attı. 2006 yılında otobüs ve minibüs gibi personel taşıma araçları için alınan hizmetin satın almasını ortaklaştırdı. 2007'de ise daha küçük araçlarla gerçekleştirilen taşıma ihtiyaçlarına yönelik özel personel taşıma hizmetinin satın alması tek elden yapılmaya başlandı. Zer bu iki hizmet alanının satın alma süreçlerini akılcı çözümlerle tek noktadan yönetmeye başladı. Satın almanın merkezileştirilmesi Koç Holding'e maliyet, zaman ve iş gücü açısından pek çok avantaj sağladı. Hem hizmet satın alma hem de hizmetten faydalanma süreçleri hızlandı ve kolaylaştı.

Araçiste ile Hızlı ve Kârlı Hizmet

Satın alma sürecinin 2007’de Zer’e geçmesiyle tüm şirketler alt tedarikçilerden, Zer’in web tabanlı sipariş ekranı olan araçiste üzerinden hizmet almaya başladı. Alt tedarikçilerle tek ekrandan hizmet almak tüm şirketlerin iş süreçlerinin yanı sıra ihtiyaçların takibi ve raporlanmasını da oldukça kolaylaştırdı.

Zer'in teknoloji çözümlerinden olan araçiste, ulaşım alanında satın alma çözümleri sunduğu tüm şirketlerine Ekim 2016'dan bu yana https://araciste.koczer.com adresli internet sitesi üzerinden hizmet veriyor. araçiste'nin ioS ve Android destekli uygulaması da mevcut. Siz de şirketinizi bu teknolojiyle tanıştırmak, çağın ihtiyaçlarına cevap veren hizmetlerimizin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ARAÇİSTE UYGULAMASINI KULLANMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

  • Hizmet onay süreçleriniz hızlanıyor.
  • Yolculuk bilgileri raporlanıyor.
  • Ulaşım maliyetleriniz düşüyor.
  • Yaptığınız yolculuklar ay sonunda otomatik onay mekanizmasıyla maliyet merkezinize göre faturalandırılıyor. Bu da şirketinize zaman ve hız kazandırıyor.
  • Üç kolay adımda araç talebinde bulunabiliyor, günün her saati ulaşımınızı güvenle sağlayabiliyorsunuz.
  • Sıklıkla kullandığınız adresleri sonraki günlerde de kullanmak üzere kaydedebiliyorsunuz.  
  • araçiste uygulaması üzerinden yolculuğunuza eşlik edecek kişileri ekleyebiliyor ya da rehberinizdeki kişi listesinden kolayca seçebiliyorsunuz.
  • Yolculuğunuzun başlangıç ve bitiş noktalarını girip uğramak istediğiniz yerler varsa araçiste üzerinden kolayca ekleyebiliyorsunuz.

DİĞER MARKALARIMIZ

SPENDNA

Satın alma giderlerinin takibi şirketlerin bugüne ve geleceğe yön verebilmeleri açısından hayati değer taşıyor. Zer, raporlama programı SpenDNA ile giderlerinizi izleyebilmeniz ve analiz edebilmeniz için çağın ötesinde bir hizmet sunuyor.

PROMENA

Sektöründe Türkiye’nin ilk markası olan Promena, ölçülebilir katma değer sağlamak hedefiyle 2001 yılından bu yana müşterilerine stratejik satın alma çözümleri sunuyor. Özellikle e-satın alma, e-ihale, harcama analizi ve tedarikçi bilgi yönetimi modülleriyle öne çıkan Promena, profesyonel yaklaşımı ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine farklı projelerde ve binlerce kategoride www.promena.net adresi üzerinden hizmet veriyor. 

ZERVİS

Zervis ile personel servislerinin güzergâh kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplıyorsunuz. Bu çözüm odaklı sistem şirketinizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

ZERONLİNE

Tasarım ve arayüzü yenilenen ZerOnline, Zer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilebildiği, yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış online sipariş yönetim platformudur. ZerOnline,  teknik endüstriyel malzemelerden ambalaj malzemelerine, ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategoride ürünleri Zer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranları ile sunuyor.