EKOZER

Koç Topluluğu’nun satın alma şirketi olan Zer’in e-ticaret sitesi Ekozer.com, şirketlerin sarf malzemesi ve logolu ürün ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla 2016 yılında kuruldu. Zer'in satın alma hacminin yarattığı avantajları içeren Ekozer.com, şirketlerin ofis ve endüstriyel sarf malzemesi ve logolu ürün ihtiyaçlarına tek noktadan optimum çözümler sunuyor. Ekozer.com'un diğer e-ticaret platformlarından en önemli farkı ihtiyaca göre kapalı devre bir platform olabilme esnekliği. Zer'in zengin çeşitliliğe sahip e-ticaret sitesi Ekozer.com'da 7 ana, 42 alt kategori altında 370 markadan 11 bin ürün sergileniyor.
 
Ekozer.com’un ürün gamı üç başlık altında toplanabilir:

 1. Ofis ihtiyaçlarına yönelik ürünler: Ekozer.com iş yerlerinin kırtasiye, gıda-mutfak, temizlik, teknoloji ve elektronik kategorilerindeki temel sarf malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri 3.500 SKU (stock keeping unit)’luk bir ürün portföyü sunuyor.

 2. Fabrika ve yetkili servis ihtiyaçlarına yönelik ürünler: Ekozer.com fabrikaların ve yetkili servislerin endüstriyel sarf malzemesi ihtiyaçlarını; yapı market-hırdavat, el aletleri, elektrik ve aydınlatma kategorilerindeki 7.500 SKU ürünle karşılıyor. 

 3. Bayi ve servis teşkilatlarına yönelik kurumsal ürünler: Ekozer.com markaların bayi ve servis teşkilatlarının kurumsal ürün siparişlerini verebilecekleri kapalı devre (üyelik girişi sonrası değişen) bir platform olarak da hizmet veriyor. Bu sayede logolu personel kıyafeti, tanıtım broşürü, bayrak, kalem, post-it vb. promosyon ürünlerinin standardizasyonu sağlanıyor.
 
EKOZER.COM'LA İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
 
 • Birden fazla şube/lokasyonu ve kullanıcısı olan müşterilerin, sipariş onay hiyerarşisiyle belirlenen ürünleri karşılıklı olarak anlaşılan fiyatlarla satın alabilmesi. 
 • Ürün ve fiyatların müşteri/müşteri grubu özelinde yönetilebilmesi.
 • Kampanya, promosyonlu ürün ve hediye çeki aktiviteleriyle ürün veya sipariş özelinde dönemsel avantajlardan faydalanma.
 • Kolay ve hızlı alışveriş
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Ana sayfa ve kategori sayfalarında müşteri gruplarına özel banner alanları
  • Akıllı ürün arama kutusu
  • Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen kategori ağacı
  • Ürün listeleme sayfalarında marka, renk vb. özellikleri filtreleyebilme
  • Ürün görsel ve açıklamalarıyla detaylı bilgiye kolayca ulaşabilme
  • Belirlenen stok miktarı kadar satış yapılabilmesi
  • "Favorilerime Ekle" özelliği ile sürekli sipariş verilen ürünleri tek bir listede tutabilme
  • Sipariş tekrarlama özelliği
  • İleri tarihli teslimat günü seçebilme
  • Kargo entegrasyonu ile siparişin sistem üzerinden takip edilebilmesi
  • Online iptal ve iade süreciReferanslarımız:


DİĞER MARKALARIMIZ

ARAÇİSTE

Üç kolay adımda araç talebinde bulunarak günün her saati ulaşımınızı güvenle yapabilirsiniz. “araçiste” hayatınızı kolaylaştırmak için yaratıldı.

SPENDNA

Satın alma giderlerinin takibi şirketlerin bugüne ve geleceğe yön verebilmeleri açısından hayati değer taşıyor. Zer, raporlama programı SpenDNA ile giderlerinizi izleyebilmeniz ve analiz edebilmeniz için çağın ötesinde bir hizmet sunuyor.

PROMENA

Sektöründe Türkiye’nin ilk markası olan Promena, ölçülebilir katma değer sağlamak hedefiyle 2001 yılından bu yana müşterilerine stratejik satın alma çözümleri sunuyor. Özellikle e-satın alma, e-ihale, harcama analizi ve tedarikçi bilgi yönetimi modülleriyle öne çıkan Promena, profesyonel yaklaşımı ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine farklı projelerde ve binlerce kategoride www.promena.net adresi üzerinden hizmet veriyor. 

ZERVİS

Zervis ile personel servislerinin güzergâh kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplıyorsunuz. Bu çözüm odaklı sistem şirketinizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

ZERONLİNE

Tasarım ve arayüzü yenilenen ZerOnline, Zer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilebildiği, yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış online sipariş yönetim platformudur. ZerOnline,  teknik endüstriyel malzemelerden ambalaj malzemelerine, ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategoride ürünleri Zer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranları ile sunuyor.