SpenDNA

Bir ürün veya hizmeti hızlı, kolay ve kârlı bir şekilde tedarik etmek kadar bu ihtiyaçların takibini, raporlamasını ve analizini yapmak da oldukça önemli. Satın alma giderlerinin takibi şirketlerin bugüne ve geleceğe yön verebilmeleri açısından hayati değer taşıyor. Zer, raporlama programı SpenDNA ile giderlerinizi izleyebilmeniz ve analiz edebilmeniz için çağın ötesinde bir hizmet sunuyor. SpenDNA şirketinizin tüm satın alma giderlerini özetten detaya; kategori, ürün gibi alanlar bazında, geçmiş yıllarla kıyaslamalı olarak analiz ediyor. Alanlar arasında gerçekleştirdiği çapraz analizleri tek bir ekran üzerinde hızlıca görüntülüyor. Biz bu teknolojiyi “satın alma röntgeni” olarak tanımlıyoruz.

Şirketinizin DNA'sını görüntüleyin!

Zer'in teknoloji çözümlerinden olan SpenDNA ile güven sözleşmesi çerçevesinde paylaştığınız satın alma verilerini en ince detayına kadar analiz ediyor, çıkardığımız raporları sahip olduğumuz know-how ile yorumluyor; gelecek stratejilerinizi güçlü bir şekilde belirlemenizi sağlıyoruz. Tüm yıllara ait fatura hacmini ve değişimini, sipariş sayısındaki artış ve düşüşleri, satıcı performanslarını, en çok satan ürün/hizmetleri, lokasyon bazlı alım oranlarını, mevsimsel değişimleri ve bilmek istediğiniz tüm verileri sizin için tek ekranda topluyoruz. Böylelikle tek tık'la tüm harcamalarınızı görüntüleyip yönetebiliyorsunuz. 

Tıpkı bir orkestra şefi gibi tüm kontrol sizde

Şirketinizin kazancı satın alma süreçlerinizin doğru planlanmasıyla başlar. SpenDNA sayesinde tıpkı bir orkestra şefi gibi şirketinizin tüm birim, bayi ve üretim merkezlerinin gerçekleştirdiği satın alma işlemlerini kolaylıkla yönetiyor, finansal enstrümanlarınızla sahaya tümüyle hakim oluyorsunuz. SpenDNA'nın yıllık veriler ışığında oluşturduğu sonuç raporları, ihtiyaçlarınız doğrultusunda stratejik satın almalar yapmanızı sağlıyor. İşte bu aşamada devreye Zer'in bir diğer teknoloji çözümü giriyor: Promena. 

E-ihale ile alırken de kâr edin

Zer'in yıllık 9 milyar TL'lik işlem hacmine sahip Promena markası ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kurallarını yine sizin belirleyeceğiniz e-ihaleler düzenleyebilir, uygun teklifler veren yeni tedarikçilerle tanışabilirsiniz. 

SpenDNA TEKNOLOJİSİNİ KULLANMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR
 
  • Makro ve mikro verilere anında ulaşın. 
  • Geçmiş yıllara ait satın alımlarınızı detaylı bir şekilde karşılaştırın.
  • Kolay okunabilir grafik şablonlar üzerinden büyük resmi görün. 
  • Know-how deneyimimizden sınırsızca faydalanın. 
  • Ürün başına maliyet hesaplamanızı kolayca yapın.
  • Programı ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirin.

DİĞER MARKALARIMIZ

ARAÇİSTE

Üç kolay adımda araç talebinde bulunarak günün her saati ulaşımınızı güvenle yapabilirsiniz. “araçiste” hayatınızı kolaylaştırmak için yaratıldı.

PROMENA

Sektöründe Türkiye’nin ilk markası olan Promena, ölçülebilir katma değer sağlamak hedefiyle 2001 yılından bu yana müşterilerine stratejik satın alma çözümleri sunuyor. Özellikle e-satın alma, e-ihale, harcama analizi ve tedarikçi bilgi yönetimi modülleriyle öne çıkan Promena, profesyonel yaklaşımı ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine farklı projelerde ve binlerce kategoride www.promena.net adresi üzerinden hizmet veriyor. 

ZERVİS

Zervis ile personel servislerinin güzergâh kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplıyorsunuz. Bu çözüm odaklı sistem şirketinizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

ZERONLİNE

Tasarım ve arayüzü yenilenen ZerOnline, Zer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilebildiği, yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış online sipariş yönetim platformudur. ZerOnline,  teknik endüstriyel malzemelerden ambalaj malzemelerine, ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategoride ürünleri Zer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranları ile sunuyor.