Promena’nın tedarikçi yönetimindeki uzmanlığı tescillendi

ZER'DEN HABERLER

Promena’nın tedarikçi yönetimindeki uzmanlığı tescillendi

15 Ekim 2020

Müşteri memnuniyetini esas alarak sürekli geliştirilen esnek yaklaşımı ve e-satın alma yönetimi, tedarikçi ilişkileri yönetimi, e-ihale yönetimi ve harcama analizi modülleri ile ülkemizde “Stratejik Satın Alma Çözümleri” pazarının oluşmasını sağlayan Promena, başarısını uluslararası alanda tescillendirmeye devam ediyor.
 
Promena, dünyanın farklı ülkelerinden birçok satın alma profesyonelinin üye olduğu, global trendlerle ilgili bilgiler sunan satın alma ağı Spend Matters’ın hazırladığı ve satın alma alanında öne çıkan platformlara yer verdiği SolutionMap güz dönemi raporunda yer aldı. 2019 yılında ‘teklif toplama ve e-ihale yönetimi’ (Sourcing) kategorisindeki başarısıyla bu değerlendirmede yer alan Promena, bu yıl tedarikçi ilişkileri yönetimindeki uzmanlığı ve sunduğu çözümler ile ‘tedarikçi yönetimi’ (Supplier Relationship Management-SRM) kategorisinde de yerini aldı. Bu kategoride analistlerin yaptığı değerlendirme, tedarikçilerin kayıt sürecinden performans yönetimine kadar birçok adımı kapsıyor.
 
Promena satın alma ve ihale yönetimi alanında sunduğu uçtan uca çözümler ile bu değerlendirmeye ikinci defa girmeye hak kazanarak bu listede yer alan ilk ve tek Türk platform olma unvanını sürdürüyor.