17 Ağustos 2021

The Stevie Awards’tan 10 ödülle döndük!

zer the stevie awards the international business awards odul

Dünya çapında şirket ve profesyonellerin başarılarını ödüllendirmek ve bu başarıların kamuoyunda tanınmasını sağlamak amacıyla The Stevie Awards tarafından düzenlenen The International Business Awards (IBA) ödül programının kazananları açıklandı. Zer olarak bu yıl ilk kez katıldığımız programda başvurduğumuz 10 kategoriden de ödül alarak; 3 altın, 4 gümüş ve 3 bronz olmak üzere 10 ödülün sahibi olduk.

Ödülleri, Zer’in başarılarının uluslararası saygın bir program tarafından tescili olarak gördüğünü paylaşan Genel Müdürümüz Mehmet Apak, “Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi olarak uzman kadromuz, inovatif çözümlerimiz ve geniş tedarik ağımızla, kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında 18 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Zer olarak, Stevie İş Ödülleri’ne (The International Business Awards) bu yıl yaptığımız 10 başvurunun 10’unda ödüle layık görüldük. Zer büyük bir potansiyele sahip, bu ödüller önümüzdeki dönemde daha büyük başarılara imza atacağımızın bir göstergesi” dedi.

Zer, Yılın En İyi Şirketi seçildi

Kurumsal şirketler ile tedarikçiler arasında köprü görevi gören, 20 bini aşkın tedarikçimizle kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde optimum maliyet, güvenilirlik, izlenebilirlik ve etkin kaynak kullanımını sağlayan iş modelimizle, “Kurumsal Ürün ve Hizmetler” kategorisinde “Yılın En İyi Şirketi” seçilerek altın ödüle, “Satış ve Gelir Yaratma Başarısı” kategorisinde gümüş ödüle ve “Farklılaşmış Hizmetler” kategorisinde bronz ödüle layık görüldük.

B2B e-ticaret platformumuz ZerOnline dört ödül aldı

Pandemiyle birlikte devreye aldığımız ve teknik endüstriyel malzemelerde 500 binin üzerinde ürünü online siparişe açan B2B e-ticaret platformumuz ZerOnline, endüstriyel ürün ve hizmetler alanında dünyanın en iyisi seçilerek altın ödül alırken, e-ticaret çözümleri ve B2B çözümler alanlarında gümüş ödül, tedarik zinciri çözümleri alanında ise bronz ödüle layık görüldü.

Hayalimiz Benzer, Avrupa’nın En İyi Çevre Programı

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının 12.maddesi olan sorumlu tüketim ve üretim konusunda farkındalık yaratmak ve geniş ekosistemimizden etki gücümüzü daha iyi bir dünya ideali için değerlendirmek amacıyla başlattığımız Hayalimiz Benzer İş Birliği Programı ile Çevre Programları kategorisinde Avrupa'nın En İyisi seçilerek altın ödülün sahibi olurken, “Çevreyle İlgili İletişim ve Farkındalık Çalışmaları” kategorisinde gümüş, “Sosyal Sorumluluk” kategorisinde ise bronz ödül kazandık.

Paylaş