İhaleler

İhaleler

KoçZer müşterileri için KoçZer’in sektör yöneticileri tarafından açılan ve yürütülen ihalelerimize katılarak yeni alıcılara ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. İhalelerimize sadece KoçZer’in tedarikçi havuzunda kayıtlı ve onaylı olan tedarikçilerimiz katılabilir. Henüz KoçZer tedarikçisi değilseniz, lütfen başvurun.

TEDARİKÇİMİZ OLUN

Bilgilendirme:

İşbu web sayfasında yer alan her türlü ihale bilgisi, Zer Merkezi Hizmetler ve Tic. A.Ş. (“KOÇZER”) tarafından www.koczer.com internet sitesinde yayınlanmak ve ihale katılımcılarının bizzat KOÇZER yetkilileri tarafından bilgilendirilmesi amacıyla kaleme alınmış olup, ilgili bilgilerin tamamı KoçZer’in mülkiyeti altındadır. Bu sebeple kaynak gösterilse dahi işbu web sayfasında yer alan ihale bilgilerinin tamamı veya bir kısmı kullanılamaz, başka bir web sitesinde yayınlanamaz yahut ticari kazanç elde etmeye konu edilemez. İhale bilgilerinin, kaynağı gösterilerek ve/veya gösterilmeden herhangi bir web sitesinde kısmen ya da tamamen yayınlanması sebebiyle doğacak tüm zararlardan ihale bilgilerini paylaşan taraf münhasıran sorumlu olacaktır.

Bilgilendirme:

İşbu web sayfasında yer alan her türlü ihale bilgisi, Zer Merkezi Hizmetler ve Tic. A.Ş. (“KOÇZER”) tarafından www.koczer.com internet sitesinde yayınlanmak ve ihale katılımcılarının bizzat ZER yetkilileri tarafından bilgilendirilmesi amacıyla kaleme alınmış olup, ilgili bilgilerin tamamı KoçZer’in mülkiyeti altındadır. Bu sebeple kaynak gösterilse dahi işbu web sayfasında yer alan ihale bilgilerinin tamamı veya bir kısmı kullanılamaz, başka bir web sitesinde yayınlanamaz yahut ticari kazanç elde etmeye konu edilemez. İhale bilgilerinin, kaynağı gösterilerek ve/veya gösterilmeden herhangi bir web sitesinde kısmen ya da tamamen yayınlanması sebebiyle doğacak tüm zararlardan ihale bilgilerini paylaşan taraf münhasıran sorumlu olacaktır.