HAKKIMIZDA

Yeni uygulamalara öncülük ederek büyümeyi hedefleyen Zer’in önceliği, satın almada mükemmellik prensibini süreçlerine yansıtarak, tüm paydaşlarında memnuniyet ve bağlılık yaratmaktır.


Tarihçe

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Zer faaliyetlerine 2003 yılında, Beko Ticaret AŞ adı altında başladı. Çalışmalarını “Türkiye’nin en iyi, dünyanın ise önde gelen stratejik satın alma ve verimlilik merkezi olma” vizyonu çerçevesinde yürüten şirketimiz 2007 yılında Zer Merkezî Hizmetler ve Ticaret AŞ adıyla tescillendi.

Zer olarak kurulduğumuz günden bu yana sektörlere hâkimiyetimiz, satın alma süreçlerindeki deneyimimiz, alanında yetkin uzman kadromuz ve yeni teknolojiler kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalarla binlerce şirketin satın alma ve tedarik zinciri yönetimi sürecini yürüttük. 17 yılı aşan satın alma deneyimimizle hem müşterilerimizin hem de tedarikçilerimizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağladık. Yeni uygulamalara öncülük ederek büyümeyi ve iş ortaklarımızı da büyütmeyi amaçladık. "Satın almada mükemmellik" prensibimizi süreçlerimize bire bir yansıtarak tüm paydaşlarımızda memnuniyet ve bağlılık yaratmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda 2013 yılında, kullanıcılarına tedarik alanında stratejik çözümler sunan satın alma platformu Promena'yı bünyemize alarak müşteri ve tedarikçilerimiz için katma değer yaratmaya devam ettik.

Misyonumuz

Koç Topluluğu değerlerine uygun çalışma prensipleriyle adil, şeffaf ve yenilikçi bir satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hizmeti sunmak ve güncel ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojinin gelişimini hizmetlerimize uyarlayarak tüm paydaşlarımız için değer ve bağlılık yaratmak.

Vizyonumuz

Zer’i her bir çalışanın benimsediği ortak hedefle, hissedarlarının ve iş paydaşlarının memnuniyeti için hizmet verdiği sektörlerde, alanında uzman insan kaynağı yetiştiren, sunduğu hizmetlerde inovatif yaklaşımla kendi teknolojisini üreten, küresel alanda rekabet edebilir bir şirket haline getirmek.