musterilerimiz

Müşterilerimiz

Müşterimizi ürün geliştirmeden satış öncesine, operasyondan satış sonrasına kadar tüm süreçlerde işimizin merkezine konumlandırıyoruz. Bunun bir yolculuk olduğunu, her zaman gidilecek yolumuz olduğunu da bilerek hareket ediyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Stratejimiz, her bir müşterimizin “Şirketimin sürdürülebilir başarısını sağlayacak dayanıklı ve esnek kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimine KoçZer ekosistemi ile ulaştım.” diyebilmesini sağlayacak uygulamaları ve yaklaşımı sunabilmek.

musterilerimiz

Müşterilerimizin her ihtiyacında çözüm ortağıyız!

Sahip olduğumuz esnek yapı ve sürekli geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızla müşterimizin her ihtiyacında çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Esnek yapımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyacı KoçZer’in faaliyet kategorileri dışında bir alanla ilgili olduğunda dahi talebi karşılayacak kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hizmetini sunabilir, ihtiyacı gidermek için hızlı aksiyon alabiliriz.

musterilerimiz

Odağımız İnsan

KoçZer olarak müşterimize sunduğumuz deneyimde teknoloji ve dijital imkanlarla biçimlenen süreçlerdeki mükemmelliğin yanı sıra belirleyici bir fark daha var. O da müşteri ile temastayken, insan odağını hiçbir şekilde kaybetmememiz. Her yeni hizmet talebinin geldiği andan fatura sürecine kadar geçen döngüde farklı deneyimler yaşıyor ve yaşatıyoruz. Süreçler farklılaşsa da deneyimi yaşayan müşterimizin de çalışanımızın da ‘insan’ olduğunu unutmuyoruz. Bu bakış açısının problemlerin çözümünde ve hizmetin geliştirilmesinde uzun vadede kalıcı başarıyı getirdiğine inanıyoruz.

Müşterilerimizle olan süreçlerimizi iş birliği, karşılıklı iletişim ve etkileşim fırsatı olarak görüyoruz. Karşılıklı empati ve etkileşimi müşteri ihtiyacının anlaşılmasında ve sorunların çözümünde kilit nokta olarak konumluyoruz.

Müşteri ilişkileri ekibimizle birlikte ilgili birim temsilcilerimizin de müşterimizle birebir tanışma ve karşılıklı geri bildirim görüşmeleri yapmasını sağlıyoruz. Müşterimize değerli hissettirme çabamızda samimiyiz. Çünkü ancak karşımızdakini önemseyerek dinlediğimizde anlaşabileceğimize inanıyoruz.

musterilerimiz

Geri bildirimleriniz bizim için önem taşıyor

Müşteri memnuniyeti araştırmalarımızı her yıl yeniliyoruz. Müşterimizle temas eden her birimimizin araştırma tasarım sürecine katılmasını sağlayarak doğru soruları sorduğumuzdan emin olmak istiyoruz. İş süreçleri, ilişki yönetimi, fiyat ve verimlilik endekslerinde ortaya çıkan sonuçları tüm birimlerimizle paylaşıyor ve ortak aksiyon ve iyileştirme alanlarını birlikte belirliyoruz. Atılacak adımları, yapılan iyileştirmeleri müşterilerimizle paylaşıyor, yaptığımız iyileştirmeleri nasıl değerlendirdiklerini soruyoruz. Olumlu görüş oluşana kadar farklı yöntem ve çözümler denemeye devam ediyoruz.

BİZE YAZIN

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

NEDEN KOÇZER?