is gucu ve ekipman kiralama

İş Gücü Kiralama ve Satın Alma Hizmetleri

İşgücü kiralama hizmetleri kapsamında dış kaynak personeli, ekipman, ulaşım ve tesis yönetimi hizmetleri ihtiyaçlarına yönelik özel satın alma çözümleri sunuyoruz. KoçZer’in deneyimli kadrosu, geniş tedarikçi ağı ve profesyonel yaklaşımıyla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Çağrı Merkezi Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Müşterilerinize iyi bir deneyim yaşatarak memnuniyetlerini artıracak çağrı merkezi hizmeti satın alma çözümlerimizle yanınızdayız. Çağrı karşılama, dış arama, anket, teknolojik dış kaynak yönetimi, elektronik arşiv ve servis, büro vb. hizmetleri kapsayan çağrı merkezi ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Personeli Hizmeti Satın Alma Çözümleri

KoçZer olarak, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) personeli hizmeti alanında tüm Türkiye’ye satın alma hizmeti sunan tek şirketiz. İşyeri hekimi, hemşire ve İSG uzmanlarının kanunen zorunlu olan şart ve sürelerde vereceği hizmetleri kapsayan satın alma çözümlerimizle bu alandaki her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği süreçlerinizi yakından takip ederek bu alanda karşılaştığınız riskleri en aza indirmeyi hedefliyoruz.

İSG hizmeti satın alma çözümlerinde ülkenin en büyük satın alma hacmini yöneten ve tüm Türkiye’ye hizmet veren tek şirket olan KoçZer’le çalışarak siz de maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz.

Pandemiye
Özel Çözümler

İSG ihtiyaçlarınız için pandemi döneminde de yanınızdayız. İşyerinde sağlıklı çalışma koşullarının sağlanması için uygulanan PCR ve Antikor Testi konusunda en az 10 kişi için yerinde numune alımı ve sonuçların raporlanmasını içeren test hizmeti sunuyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
is gucu ve ekipman kiralama

Fotokopi Makinesi Satın Alma ve
Kiralama Çözümleri

Türkiye çapında MFP (çok fonksiyonlu yazıcı), yazıcı, lazer yazıcı ve fotokopi makinesini içeren yaklaşık 5 bin cihazlık bir makine parkurunu yönetiyor; müşterilerimizin her türlü fotokopi, kopyalama, yazdırma ve tarama ihtiyacına yönelik çözümler sunuyoruz.

Fotokopi makinesi satın alma ve kiralama hizmetimiz ofis, fabrika, banka, hastane, tersane vb. işletmelerin fotokopi ve yazıcı satın alma, uzun süreli kiralama ve sonrasında kopya başı bakım süreçlerini kapsıyor. Şirketinizin ihtiyacı olan cihazları aylık sabit kira bedeliyle, başlangıç maliyeti ödemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu avantajlı hizmet sizi fotokopi makinesi satın alma veya eskiyen makinenizi elden çıkarma derdinden kurtararak maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

is gucu ve ekipman kiralama

Ücretsiz Toner ve Servis Desteği

KoçZer’in fotokopi makinesi satın alma ve kiralama hizmeti çözümleri, cihazınızın arızalanması veya sarf malzemelerinizin bitmesi durumlarında da yardımınıza koşuyor. Satın aldığınız veya kiraladığınız fotokopi makineleri için verdiğimiz kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz. Üstelik stoklu çalışma modelimiz sayesinde cihazınızın toneri bitmeden sipariş verebiliyor, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz. Sunduğumuz garantili hizmet kapsamında, kullanıcı hatası hariç tüm servis talepleriniz ücretsiz olarak karşılanıyor.

is gucu ve ekipman kiralama

Özel Güvenlik Hizmeti
Satın Alma Çözümleri

KoçZer olarak özel güvenlik hizmeti satın alma çözümleri ile genel müdürlük, fabrika, işletme, otel, eğitim kurumu, marina, banka ve daha pek çok lokasyonda, içeride ya da dışarıda, silahlı veya silahsız güvenlik personeli ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Özel güvenlik hizmeti sektöründe, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan bir tedarikçi havuzuna sahibiz. Bu alanda sahip olduğumuz satın alma gücü sayesinde, uzman kadro ve bilgi birikimiyle müşterilerimize optimum çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Kanunlara Uygun, Eksiksiz Hizmet

Özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Yönelik Kanun çerçevesinde çalışan özel güvenlik şirketleriyle yasalara uygun satın alma çözümleri yaratıyoruz. Yerinde yaptığımız keşiflerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz tespit ediyor, sektörün en büyük özel güvenlik şirketleriyle işbirliği yaparak Türkiye’nin her yerine özel güvenlik görevlisi, silahsız veya silahlı güvenlik ve devriye hizmetleri sunuyoruz.

is gucu ve ekipman kiralama

Forklift ve Depo İçi Ekipman Satın Alma, Kiralama ve Bakım Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Forklift ve depo içi ekipman satın alma, kiralama ve bakım hizmeti çözümlerimiz fabrika ve depolarda taşıma ya da istifleme amacıyla kullanılan endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınıza yönelik avantajlı ve uzun vadeli çözümleri kapsıyor.

KoçZer’in Full Servis Avantajından Yararlanın

Depo ekipmanları satın alma ve kiralama hizmetimizle farklı sektörlerden Türkiye’nin en büyük şirketleriyle çözüm ortaklığı yapıyoruz. Belirlediğimiz standartlara göre gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımızla elektrikli, dizel veya LPG’li forklift, reach truck, turret truck, transpalet, platform yükseltici ve çekici gibi ihtiyaçlarınıza yönelik taleplerinize çözüm üretiyoruz. Alanında uzman kadromuzun yerinde yaptığı incelemelerle, ihtiyaçlarınızın doğru ve eksiksiz tespit edilmesini sağlıyoruz. Satış sonrası destek talep eden müşterilerimiz için de full servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.

is gucu ve ekipman kiralama

Destek Personeli Sağlama Hizmeti
Satın Alma Çözümleri

Temizlik hizmeti dışındaki işler için destek hizmeti veren personel ihtiyaçlarına yönelik satın alma çözümleri sunuyoruz.

En Düşük Risk, En Yüksek Garanti

Destek personeli sağlama satın alma hizmetini sunarken kalabalık bir taşeron kadrosunu yönetiyor; iş hukuku mevzuatı doğrultusunda müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ederek riskleri en aza indirmeyi ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz, bilgi birikimimiz ve güçlü kontrol mekanizmalarımızla müşterilerimize kurye hizmeti personeli, servis personeli, hamal, muhaberat ve servis personeli ihtiyaçları için optimum çözümler sunuyoruz.

is gucu ve ekipman kiralama

Yol Yardım, Çekici, İkame Araç ve Diğer Asistan Hizmetleri Satın Alma Çözümleri

KoçZer, çağrı merkezi hizmeti satın alma çözümlerinin yanında yol yardım, çekici, ikame araç ve diğer asistan hizmetleri satın alma çözümleri de sunuyor. Yol yardımı hizmeti satın alan firmalara bir çağrı merkezi numarası veriliyor ve bu çağrı merkezi arandığında KoçZer’in yol yardımı hizmeti veren tedarikçileri yanıt veriyor. Arayan kişi çağrı merkezindeki ilgiliye konuyu aktarıyor ve hızlı bir değerlendirme sürecinden sonra gerekli yardım temin ediliyor. Bu hizmet kapsamında Türkiye’nin önde gelen yol yardım firmalarıyla çalışıyor, sizleri alanında uzman, geniş bir tedarikçi ağı ile buluşturuyoruz. KoçZer, şeffaf ve rekabete dayalı çalışma prensipleri sayesinde sizlere azami avantaj ve maliyet tasarrufu sağlayacak yenilikçi çözümler sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?