personel tasima hizmetleri

Personel Taşıma Hizmetleri

KoçZer deneyimli kadrosu ve profesyonel yaklaşımıyla taşıma hizmetleri alanında da üst düzey satın alma çözümleri sunuyor. Gerek özel personel taşımacılığı, gerekse servis taşımacılığı ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahat ve güvenli transfer hizmetleri çözümlerine KoçZer aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uçtan uca yönetilen araç kiralama hizmetiyle çalışanlarınız daha mutlu, personel taşıma süreçleriniz daha konforlu!

Özel personel taşımacılığı

KoçZer olarak ihtiyacınız olan her an özel personel taşımacılığı satın alma hizmetimizle yanınızdayız. İster özel organizasyonlarınız için ister diğer günlerde; binek araç, minibüs ve VIP araçlardan oluşan araç filosu ile özel personel taşımacılığına yönelik çözümler üretiyoruz. Ayrıca havaalanı transferi ve iş amaçlı personel taşımacılığı ihtiyacınıza yönelik satın alma çözümleri de sunuyoruz.

Araçiste

Özel personel taşımacılığı hizmetimizi Araçiste uygulamamız ile hem şirketinizin hem de personelinizin konforunu düşünerek mobile taşıdık. Siz de şirketinizi bu teknolojiyle tanıştırmak, masraf takip süreçlerinizi şeffaf hale getirmek ve personelinize 3 kolay adımda araç talep etme kolaylığı sunmak istiyorsanız Araçiste uygulamamız ile tanışın.

 • icons

  Uçtan uca yönetilen araç kiralama hizmetiyle çalışanlarınız daha mutlu, personel taşıma süreçleriniz daha konforlu!

 • icons

  Rahat ve güvenli
  transfer hizmetleri

 • icons

  Özel personel taşımacılığında
  kolay ve hızlı çözümler

personel tasima hizmetleri

Güvenli ve Rahat Seyahat İçin KoçZer’i Tercih Edin

Özel personel taşımacılığı satın alma hizmeti çözümlerimizle hem iş süreçlerinizi geliştirmeyi hem de gündelik aksamaların yarattığı riskleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Son model araçlarla alanında uzman kadromuzla yola çıktığınız andan varış noktasına kadar rahat ve güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz.

KoçZer olarak özel personel taşımacılığı satın alma hizmeti çözümleriyle alanımızda lideriz. Çünkü sektörün önde gelen şirketleriyle iş birliği yapıyoruz. Gerekli yetkinliğe sahip güvenilir sürücülerin kullandığı kaliteli ve hijyenik araçlarımızla, maliyet ve zaman tasarrufu yapabileceğiniz bir personel taşımacılığı sistemi sunuyoruz. KoçZer’den alacağınız özel personel taşıma hizmetiyle çalışanlarınız güvenli ve rahat seyahat ediyor; toplantılarına yorulmadan, yüksek bir motivasyonla gidiyor. Ulaşım hizmetlerinin kalitesi daha verimli iş süreçlerini de beraberinde getiriyor.

personel tasima hizmetleri

Personel Servisi Taşımacılığı

KoçZer olarak personel servis taşımacılığı satın alma hizmeti ihtiyaçlarınıza da kapsamlı ve optimum çözümler sunuyoruz. İstenilen güzergah üzerinde, zamanında, güvenli ve konforlu taşıma hizmetimizle çalışanlarınızın rahat ve güvenli yolculuk etmesini sağlıyoruz. Sunduğumuz personel servis taşımacılığı hizmetiyle çalışan memnuniyetini üst seviyede tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzman Ekip, Son Model Araç Filosu

Alanında uzmanlaşmış personel taşıma şirketleriyle çalışıyor, son model araçlarla yolculuğunuzun başından sonuna kadar kaliteli hizmet almanızı hedefliyoruz. Çalışanların transferini uzman kadromuzun desteği, yüksek performansta hizmet sunan tedarikçilerimizin son model servis araçları ve takip sistemleriyle güncel yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Hız kontrolü ve araç takibi yapmanıza olanak tanıyan GPS sistemleriyle donatılmış araçlarla yolculuklarınızın güvenli geçmesini garanti ediyoruz.

Personel servis taşımacılığı satın alma hizmetimizi akılllı takip teknolojisiyle entegre ederek “Zervis" platformumuz ile dijitale taşıdık. Zervis ile personel servislerinin güzergah kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplayabilirsiniz. Bu çözüm odaklı sistem; şirketinizin maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

NEDEN KOÇZER?