tesis yonetimi

Tesis Yönetimi

Her türlü tesisin hizmet ihtiyaçlarına “tek elden” çözümler üretiyor, yaşam alanlarının doğru yöntemlerle yönetimini satın alma çözümlerimizle destekliyoruz. Maliyet tasarrufu ve tek yerden satın almanın verdiği kolaylıkla sizler daha stratejik konulara yönelirken, en iyi kalitede hizmet ve yönetimi garanti ediyoruz.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmeti
Satın Alma Çözümleri

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmeti satın alma çözümleriyle de yanınızdayız. Fabrika, ofis, alışveriş merkezleri, hastane, işyeri kampüsleri ve daha birçok işletmede; bahçe düzenleme, çiçek satın alma ve çiçek bakımı, peyzaj tasarımı, çim bakımı, rulo çim satın alma, bahçe dekorasyonu, bahçe çimlendirme gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz satın alma hizmetleri kapsamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde keşifler yaparak peyzaj ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetinde daha büyük ölçekler oluşturarak müşterilerimize maliyet avantajı yaratıyoruz.

Yıllık Planlama ile
Kârlı Çözümler

Bahçe bakımı ihtiyaçlarınız için avantajlı bir iş stratejisi sunuyoruz. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyor ve size en uygun şirketi seçmek için ihale açıyoruz. İhale sonucunda, her türlü tesiste peyzaj bakım ve dekorasyon hizmetleri için tek bir yetkili şirketle yıllık sözleşme imzalamanızı, böylelikle her iş için ayrı şirketle yürüteceğiniz sözleşme süreç ve prosedürlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
tesis yonetimi

İnşaat Bakım Onarım ve Periyodik Teknik Bakım Hizmeti Satın Alma Çözümleri

Bakım ve onarım hizmetleri kapsamında fabrika, endüstriyel tesis, ofis, alışveriş merkezi, perakende mağaza, işyeri kampüsü gibi lokasyonların inşaat, mekanik ve elektrik bakım onarım ve periyodik teknik bakım ihtiyaçlarına yönelik şeffaf ve maliyet avantajı yaratan çözümler sunuyoruz.

Mevcut cihaz, ekipman ve makinelerinizin periyodik teknik bakımına yönelik satın alma çalışmaları yürütüyoruz. Periyodik teknik bakım alanındaki çözüm önerimizle tüm cihazların yetkili servisleriyle birden fazla sözleşme yapılmasına gerek kalmadan, hizmeti tek firma üstünden paket halinde alarak süreci daha takip edilebilir ve sade bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

tesis yonetimi

Temizlik Hizmeti Satın Alma Çözümleri

KoçZer olarak Türkiye’nin en değerli markalarının temizlik hizmeti satın alma süreçlerini yönetiyoruz. Fabrika, işletme, okul, hastane, banka ve mağaza gibi tüm işyerlerinde genel temizlik hizmetleri ve ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği gibi temizlik şirketleri yönetiminde gerçekleştirilen temizlik işlerinizin tamamını kapsayan satın alma çözümleri sunuyor, çalışma alanlarında temizlik ve hijyenden ödün vermemenizi sağlıyoruz.

Şirketinize Özel Çözümler

KoçZer’in temizlik personeli satın alma çözümleri ile alanında uzman, deneyimli bir kadro ve güçlü iş ortaklarından hizmet alıyorsunuz. Uzman ekibimiz gerektiğinde çalışma alanlarınızı ziyaret ederek yerinde inceleme yapıyor. Böylece temizlik personeli hizmeti ihtiyaçlarınız eksiksiz olarak tespit ediliyor.

tesis yonetimi

Dezenfeksiyon Hizmeti
Satın Alma Çözümleri

Pandemi döneminde kuşkusuz en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri dezenfeksiyon hizmeti. Çalışanlarınızın sağlığı sizin için olduğu kadar KoçZer için de önemli. Bu sebeple, dezenfeksiyon hizmeti satın alma çözümlerimiz kapsamında Türkiye’nin her yerinde minimum metrekare kısıtı olmadan dezenfeksiyon hizmeti sunuyoruz. Üstün hizmet kalitesi anlayışımızı sürdürüyor, dezenfeksiyon hizmetlerinde sağlık bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ruhsatlı ürün kullanıyoruz. Covid 19’a karşı akredite laboratuvar ile etkililiği kanıtlanmış gümüş iyon teknolojili Nano Clear Ag Plus ürünü ile 3 aylık etkili dezenfeksiyon hizmetini garanti ediyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?