multimodal tasimacilik hizmeti

Multimodal Taşımacılık Hizmeti

Intermodal ve multimodal taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında, farklı taşıma yöntemleri veya araçlarıyla, en az iki farklı taşıma modu kullanılarak gerçekleştirilecek taşıma ihtiyaçlarınıza yönelik satın alma çözümleri sunuyoruz. Lojistik süreçlerinde farklı taşıma modlarına ihtiyaç duyan kurumlar için uygun olan multimodal ve intermodal taşımacılık, aynı zamanda çevre dostu bir çözüm sağlıyor.

Intermodal ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin kullanılması sayesinde daha sürdürülebilir lojistik süreci yönetimi mümkün oluyor. Karbon ayak izi azaltılarak daha az karbon salınımı ile doğaya daha az zarar veriliyor.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik
Taşımacılık Hizmeti

Taşınacak ürünün türüne veya ihtiyaçlara göre karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu gibi farklı taşıma türlerinin beraber kullanıldığı bu hizmet sayesinde, müşterilerimize ithalat, ihracat ve transit taşıma alanlarındaki beklentileri doğrultusunda optimum çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Sektöre özel belirlediğimiz kriterler ışığında değerlendirme ve denetimlerden geçmiş geniş ve güvenilir tedarikçi portföyümüzle müşterilerimizin, sağladığımız satın alma gücü ve derin bilgi birikimimizden en üst seviyede faydalanmalarını amaçlıyoruz. Yükünüzün varış noktalarına güvenle ve sağlam ulaşımını garanti ediyoruz.

NEDEN KOÇZER?