uluslararasi lojistik

Uluslararası Lojistik Hizmetleri

KoçZer uluslararası lojistik satın alma hizmetlerinde deniz, kara ve demiryolu taşımacılığı alanlarında üstün hizmet anlayışını devam ettiriyor. Tedarik zinciri yönetiminin önemli parçası olan taşımacılık hizmetleri KoçZer’in geniş acente ağı sayesinde karşılanıyor, tedarik zinciri ve lojistik yönetimi sorunsuz ilerliyor. Türkiye’nin öncü firmaları aracılığıyla uluslararası taşımacılık ve nakliye ihtiyaçlarınız karşılanıyor.

Denizyolu

KoçZer’in yaygın ve etkin işbirliği ağı, denizyolu konteyner taşımacılığı hizmetinde de farkını ortaya koyuyor. KoçZer denizyolu taşımacılığında dünyanın ticaret sularında sektör lideri iş ortaklarıyla çalışıyor. 100 farklı ülkede 3 bini aşkın noktaya yapılan ithalat, ihracat ve transit hacmi ile Türkiye’nin en büyük denizyolu konteyner hizmeti satın alma sürecini yönetiyor.

Birlikte daha güçlüyüz!

KoçZer’in gücü ve tecrübesi müşterileri, iş ortakları ve tedarikçilerinin gücüyle birleşiyor. Lojistik optimizasyon projeleri (4PL), aktarma merkezleri, milk-run ve mod değişiklik projeleri ve müşterilerimizin ortak proje önerileri sayesinde satın alma süreçlerinde şirketinize özel, alternatif kurumsal lojistik çözümleri üretiyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
uluslararasi lojistik

Konteyner Taşımacılığı Hizmeti

KoçZer, deniz yolu gönderilerinin son taşıma modlarında; truck, rail veya barge gibi çeşitli seçenekleri kolaylıkla sunuyor. Karayolu taşımalarının transit sürelerine alternatif olarak iş ortaklarıyla birlikte faaliyet sürdürdüğü deniz, demir ve karayolu express servisleriyle operasyonel sürecinizi mükemmelleştirmeye devam ediyor.

KoçZer’in, denizyolu parsiyel taşımalarda dünya genelinde geniş acenta ağına sahip tedarikçi havuzu, Türkiye’deki en büyük yük taşımacılığı hacmini yönetiyor. Parsiyel gönderilerinizi en uygun şekilde organize etmesinin yanı sıra KoçZer, LLP projeleri ile konsolidasyonunu sağlayıp süreçlerinizi optimize ederek büyük maliyet avantajı sağlıyor.

KoçZer, ihracat-ithalat-transit denizyolu taşımacılığı hizmetlerin kapsamında komple konteyner taşıma, parsiyel konteyner taşıma, açık yük, ISO tank, Ro-Ro vb. seçenekler sunuyor.

uluslararasi lojistik

Dahili Nakliye Taşımacılığı Hizmeti

Denizyolu taşımacılığında konteyner dahili nakliye hizmetimizle Türkiye’deki tüm limanlardan depolara, depolardan limanlara ve boşaltma depolarına komple konteyner ve parsiyel iç taşıma çözümleri sunuyoruz. Her biri özel kriterlere göre belirlenmiş güçlü ve deneyimli tedarikçi portföyümüzle yılda 150 bin adedi aşan taşıma hacminde, standart konteyner dahili nakliyesinin yanı sıra flat rack ve open top konteyner taşıması ve damperli araç taşımacılığı hizmeti de veriyoruz.

KoçZer olarak, tırlarla taşıma yapmanın yanı sıra, sürdürülebilirlik ve yeşil lojistik kapsamında demiryolları aracılığıyla da taşıma yapıyoruz. Dahili nakliye hizmetlerinin yanında konteyner yard hizmeti de sunuyoruz. İhtiyaç halinde, taşıdığımız konteynerleri maliyet avantajı sağlamak için istenilen süre boyunca yard alanında depoluyoruz. Denizyolu taşımaları ve dahili nakliye taşımalarında sektördeki değişiklikleri anlık olarak takip ediyor ve süreçlerimizi bu değişikliklere göre dizayn ediyoruz. Demiryolu dahili nakliye taşımalarında yönettiğimiz hacimle Türkiye’deki öncü ve lider konumumuzu korumaya devam ediyoruz.

uluslararasi lojistik

Karayolu

KoçZer uluslararası taşımacılıkta da tüm gücüyle yanınızda. Komple ve parsiyel tüm yüklerde müşterilerimize; ithalat, ihracat ve transit karayolu taşımacılığı alanlarında satın alma hizmeti veriyoruz. Taşınacak yükün niteliği, özellikleri ve miktarı doğrultusunda verdiğimiz kurumsal lojistik çözümleri, müşterilerimizin mevcut lojistik ağlarının analiz ve optimizasyonunu sağlayan 4PL hizmetlerini de içeriyor.

Uluslararası taşımacılık satın alma sektöründe sahip olduğumuz güç, bilgi ve deneyim size karayolu ile ulaşabildiğimiz tüm noktalarda beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor. Tedarikçilerimizi, belirlediğimiz standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir tedarikçilerimiz size en iyi karayolu lojistik hizmetini vermek için çalışıyor. Bu özenli yaklaşım sayesinde tam da hedeflediğimiz gibi uzun vadeli bir müşteri-tedarikçi ilişkisi kuruluyor.

uluslararasi lojistik

Sektör Bazında Satın Alma Çözümü Sunduğumuz Hizmetler

  • Standart tenteli veya kapalı kasa tırlar ile yapılan uluslararası karayolu taşımacılığı
  • Proje ve fuar taşımacılığı
  • Araç taşıyıcı, low bed, havuzlu, frigo, ISO tank araç tipleri ile yapılan taşımalar
  • Acil sevkiyatlar için havayoluna alternatif mini van araç opsiyonları
uluslararasi lojistik

Demiryolu

Hem yurt içi hem de yurt dışı demiryolu taşımacılığında organizatör olarak yetkili sıfatıyla hizmet veriyoruz. Uluslararası demiryolu taşımacılığı satın alma hizmetimiz müşterilerimizin ithalat, ihracat ve transit taşıma ihtiyaçlarına yönelik demiryolu satın alma çözümlerini kapsıyor. Taşınacak yükün niteliği, özellikleri, miktarı ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, çoğunlukla 45’ HC olmak üzere tüm konteyner tipleri ya da konvansiyonel vagonlarla uluslararası demiryolu lojistik hizmeti veriyoruz. Demiryolu konteyner taşımacılığının daha yaygın kullanılmasını sağlayarak şirketlerin maliyet tasarrufunu artırıyor, karbon ayak izlerini azaltıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?