yurtici lojistik

Yurtiçi Lojistik Hizmetleri

Yurt içi lojistik hizmetlerinde de strateji, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiren çözümleriyle yanınızdayız. Taşınacak ürünün niteliği, özellikleri, miktarı ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatif kara ve demiryolu taşımacılığı modellerini kapsayan satın alma çözümleri sunuyoruz. Taşımacılık sektöründe uzman kadrolara sahip iş ortaklarımızla hızlı ve güvenli yurt içi lojistik hizmetleri fırsatlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Karayolu

Yurt içi karayolu taşımacılığı hizmeti alanındaki satın alma deneyimimizle müşterilerimize kapsamlı ve optimum çözümler üretiyoruz. Taşımacılık sektöründe öncü iş ortaklarıyla çalışıyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Ölçek ekonomisinden yararlanarak, deneyimli ekibimizle farklı sektörlerden müşterilerimize para ve zaman kazandırıyor, katma değer yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Sac taşıma
  • Üretim malzemeleri (milk-run) ve yedek parça taşımacılığı
  • Gıda ürünleri sektöründe hammadde ve ürün taşımacılığı
  • Beyaz eşya, dayanıklı tüketim ürünlerinin tedariği
  • Otomotiv sektöründe binek otomobil ve ticari araç taşıma
  • 81 ilden 81 ile parsiyel taşıma
  • Dosya, paket, sandık ve dokümanlar için standart kargo gönderimi
  • Özel gönderiler (ekspres gönderi, gün içi teslimat, Kıbrıs gönderimleri vb.)


Taşımacılıktaki satın alma hizmetlerimiz yalnızca bu alanlarla sınırlı değil. Sizlerden gelecek talep doğrultusunda standartların dışında, normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya ağırlıkta yükleriniz için lowbed ve tanker taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler de sunuyoruz.

yurtici lojistik

Türkiye genelindeki yurt içi karayolu
taşımacılığı hizmetimiz neleri kapsıyor?

Hizmet verdiği coğrafyaya ve faaliyet alanına hakim uzman kadromuzun danışmanlığında nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda en akılcı satın alma yöntemini belirleyerek lojistik yönetimi planınızı oluşturuyoruz. Yönettiğimiz geniş tedarikçi havuzu pek çok sektörü yakından izlememizi mümkün kılıyor. Böylelikle hem sektörel gelişmelere dair elimizdeki veriler doğrultusunda periyodik olarak sizi bilgilendiriyor hem de satın alma stratejinizi en doğru şekilde belirliyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
yurtici lojistik

Demiryolu

Tren rayı ve altyapı çalışmalarının tamamlanması, yeni lojistik köylerinin açılması ve tren işletmeciliğinin gelişmesi sayesinde, yurt içi demiryolu taşımacılığı hizmetinin önemi ve etkinliği her geçen gün artıyor. Demiryolu, bugün gerek ekonomik ve çevre dostu oluşu, gerekse olumsuz hava koşullarında bile sorunsuz çalışması nedeniyle şirketler tarafından tercih edilen alternatif bir taşımacılık aracı. KoçZer, uzman kadrolarıyla demiryolu taşımacılığı hizmetinde de tedarik zincirinize en uygun çözümleri sunuyor, lojistik süreci yönetiminizden en üst seviyede verim almanızı sağlıyor.

yurtici lojistik

Kapıdan Kapıya Teslimat

KoçZer olarak demiryolu taşımacılığı alanında organizatör yetki belgesine, alanında uzman bir kadroya ve stratejik iş ortaklarına sahibiz. Bu sayede her türlü ürün ve malzemenin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyor, proje bazlı maliyet avantajı yaratıyoruz. Sunduğumuz taşıma hizmeti kapsamında istasyon ile çıkış-varış noktaları arasında, karayolundan yapılacak ara taşımalar da organize ediliyor. Böylece kapıdan kapıya teslimat sağlanarak Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna hizmet veriliyor. KoçZer ve iş ortakları sayesinde ürünlerini karayoluyla taşıyan şirketler de demiryolu lojistiğinden yaygın bir şekilde faydalanabiliyor. Böylelikle şirketler hem tasarruf ediyor, hem de karbon ayak izini azaltarak doğayı koruyor.

MÜŞTERİMİZ OLUN
yurtici lojistik

Kargo ve Kurye Hizmeti

Müşterilerimize yalnızca kara ve demiryolu taşımacılığında değil, kargo ve kurye hizmeti alanında da satın alma çözümleri sunuyoruz. Parsiyel/yedek parça kargo gönderimi, motorlu/dedike kurye, toplu dağıtım gibi ihtiyaçlarınıza yönelik kargo hizmeti satın alma çözümlerimiz, zaman ve maliyet avantajı yakalamanızı sağlıyor. Kargolarınız son adreslerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıyor. Tedarikçilerimizi, saptadığımız standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip, güvenilir tedarikçilerimiz kurye talebinizi karşılamak ve size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

NEDEN KOÇZER?